Facebook'ta Ahlaksız Tuzak

• 22 Nisan 2011
  • 1113 Okunma
  • 17 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Facebook profillerinden çaldığı fotoğrafları ***** sitelere veren bir kişi tutuklandı!

ABD'de Minnesota'da yaşayan Timothy Noirjean (26), Facebook'ta arkadaş olup güvenlerini kazandığı kişilerin profillerindeki fotoğraflarını çalıp ***** sitelere verdi.

İKİNCİ ŞOK

Sekiz kadının fotoğrafını çalan Noirjean, fotoğrafların ***** sitelerden kaldırılamayacağının açıklanmasıyla mağdurlara ikinci şoku yaşattı.

13 ayrı kimlik hırsızlığıyla suçlanan gencin bilgisayarından 235 kadına ait mail adresi, güvenlik bilgisi ve kadın isimleri ile fotoğraflarla dolu 92 dosya kaydı çıktı.

Yaptığının suç olduğunu bilmediğini iddia eden Noirjean, mahkeme tarihini bekliyor

Yazan: Tuba.Erva
  2. pis sapık :angry:

3. heç yaa:angry: profıl resmı koyamıyorum artık dermısım .D

4. Benimkinide calarlarmı acaba :naughty::box

5. ben güvenlik amaçlı duvarımı kitledim.öbür türlü dolandırıcılar çöpçatan sitelerine falan koyabiliyormuş :D.:ehe

6. Kendini iyi sevdirmiş:D

7. Yeni bir facebook dalgası daha:ehe

8. Facebook mu:hmmmO da neymiş.

9. beninkinide çalın :D

10. adamin aklina da gelmis :)

11. ilginç miş .d

12. duvarla ne alakası varkı :D ona bakılırsa benım hersey kılıtlı:ehe
    arkadas ıstegı ble kapalı:ehe
    ama çalan her turlu çalar heralde en azından profl resmını kendı resmın yapmssan ble alır :D

13. Benım profil resmımı faceden calıp cok afedersınız jigolo sitesine koymuslardı (h)(h)(h)

14. Nedenini hiç düşündün mü ?

Tuncay.erol bunu beğendi.
  15. düşünmedım ama link geldinde bi sürü +30 bayan iltifatlar ediyordu resmıme :D:D:D:ehe

Sandrake bunu beğendi.
  16. Bence çok kötü bir durum ya +30 :ehe

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/09/2018 - 14:50