Facebookda Kendini Adriana Lima Sanan Kızlar

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Facebookda Kendini Adriana Lima Sanan Kızlar
Sen! Evet sen facebook ergeni. Sana bu ismi layık buldum çünkü bu lakabı sonuna kadar hak ediyorsun. Sana öyle kin doluyum ki bu lafı bile az buluyorum sana. Seni sana anlatacağım biraz, dışardan görünüşünü &#8220;süpersin tatlım <3, kalp kalp kalp, taş ya bu kız, taparım sanaaaaa, ölürüm be sana&#8221; olarak duymaya alışmışsın. Ama biraz da bunları duy bakalım kaldırabilecek misin?

ilk önce silkin de kendine gel, öyle ahım şahım bir şey değilsin. Kuaföre gidip on liraya saçını fönlettirip o da olmazsa evde saçını düzleştiriciyle yakana kadar düzeltip, leş gibi parfümü sürünüp de gelirsin alışveriş merkezlerine. Kırıta kırıta yürür, yanına bazen 3 erkeği birden alır bazen kız arkadaşlarınla &#8220;ilgi toplamak için&#8221; mağaza mağaza gezersin. Belki de göründüğün kadar &#8220;cix &#8221; ve &#8220;cool&#8221; değilsin. Ama alem öyle desin, ne de olsa buna &#8220;değer&#8221;sin! &#8220;Börgır&#8221;da 3 kuruşa aldığın milkshake&#8217;i içinde bir tek hava zerresi kalmayana dek emersin, onla da fotoğraf çekinip facebook&#8217;ta milleti etiketlersin. Ne de olsa çok &#8220;elit&#8221;sin milkshake içersin. Antep&#8217;e starbucks açılsa koşa koşa oraya ilk gidecek olan da sensin. Garip isimli kremalı kahveyi zıkkımlanıp öyle fotoğraf çekilirsin. Aynı anda twitter&#8217;ına &#8220;starbucks süper yaaa&#8221; yazar, facebookta durumunu &#8220;@starbucks, kahve keyfi:)&#8221; olarak güncellersin. Çünkü sen süpersin! Beş kuruşluk kahveden bile prim yapma derdindesin.

Ailenin zar zor kazandığı paranın 3te 1iyle iphone aldırtırsın kendine. Ama hayatta her şey kolay değil, &#8220;mükemmel ve ulaşılamayacak&#8221; kız olman için k*çı kırık ayfonunla aynada poz verdin bile. Tebrikler süpersin! Ama bi dakka, poz verirken dudağını büzüp gözlerini kısmadıysan kusursuzluğa erişemezsin. Ama &#8220;taşsın sen kızaaaaaam&#8221;. Yeterki profil resminde iphone telefonun elma logosu gözüksün, millet haddini bilsin. Çünkü bu kızın iphone4'ü var.

Kaydadeğer bir cümle kuramazsın belki de, ama düşsel avuntular güzel sözler sayfasını mesken edinirsin kendine. Anlamını bile kavrayamadığın sözü kopyala yapıştır edersin profiline, kullanırsın &#8220;ben&#8221;li &#8220;sen&#8221;li cümleleri bol bol. &#8220;Ben istediğime rol istediğime yol veririm.&#8221; gibi kamyon arkası sözlerini paylaşır 10 kişi beğenince evde sevinçten zıplar durursun. Ama 10 kişi beğenmiş, dile kolay! O 10 kişiye de tek tek &#8220;durumumu beğenirmisin cnm:)&#8221; yazmışsındır ne de olsa.

Üç günde bir ilişki durumunu değiştirirsin. ilişki zannettiğin şey facebooktaki bir buton sadece senin için. 1 hafta önce aşkım hayatımın anlamısın dediğin adamı nefret dolu &#8220;düşsel avuntular&#8221;dan çalıntı sözlerinle mağlup edersin klavye üzerinde. Ama buna hakkın var, ne de olsa sen istediğine yol verirsin! Sen dünyanın merkezisin, profil resmini 50 kişi, paylaştıklarını en az 10 kişi beğeniyor. Çok popülersin ve de sevilirsin. En azından profilinde öylesin. Aşk zannettiğin şeyleri facebook üzerinden yaşar olmuşsun, gösteriş derdindesin. 1 haftada bitirdiğin ilişkin ne kadar umursamaz ve ulaşılmaz olduğunu kanıtlamış zaten.

Sana çanak tutan arkadaşların var etrafında. Onların asıl derdi kendi profil resimlerini beğenecek birilerini bulmak aslında. Hiçbiriniz birbirinizin umrunda değilsiniz, istediğiniz kadar kardeş/anne/baba olarak ekleyin.

Tarikat kurmuşsunuz resmen, birbirinizin paylaştıklarını beğenmek için kurduğunuz bir sistem var. Programlanmış bilgisayar yazılımları gibi içeriğine bakmadan her paylaşılanı beğeniyorsunuz aranızda. Siz avutun kendinizi bunlarla bakalım, gerçek hayatınızda beğen tuşu olmayacak yanınızda.

Sizinle aynı nesilde olmam bile büyük hata.

----------Eklendi @ 20:11:10 ---------- Yazıldı @ 20:04:27 ----------

Mükemmel bir yazı.Kim yazdıysa ellerinden öpüyorum.Konu kilitlenmez yada silinmezse sevınırım.Çunkı bu gerçekliğin artık farkına varmak gerekir!Bu boyle devam ederse çok kötu yerlere varacak,bu kızlar geleceğin anneleri ve bu kızlarında sizin anneleriniz gibi namuslu şerefli olmasını istiyorsanız artık şunların g*tünü kaldırmayın derim !

• Beğen
Tepkiler: Burak, Utku, enginzz ve 6 diğerleri

OğuzcanAbi

Üye
evet kanka çok haklı adam :evet:

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Hemde Sonuna Kadar Haklı.:megafon:

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
Sonuna Kadar Haklı Akif Reiz.

Silinen Üye 1703541

Silinen Üye 1703541

Kapalı Hesap
Sonunda okuyabildim ve süper paylaşım :oke:

kpln04

kpln04

Üye
adirana lima da bişeye benziyor sanki

• Beğen
Tepkiler: Xilence
Dafny

Dafny

Üye
Çok iyi gerçekten.ŞUna bayıldım:
&#8220;Ben istediğime rol istediğime yol veririm.&#8221; gibi kamyon arkası sözlerini paylaşır 10 kişi beğenince evde sevinçten zıplar durursun.:ehe

----------Eklendi @ 23:43:18 ---------- Yazıldı @ 23:42:47 ----------

Orda duracaksın:D

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Güzel tespit yapmış..

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
teşekkürler

enkazcı

Üye
adam haklı dağılın beyler

Elektr0

Elektr0

Üye
yarın okuyacam unutmamak için bu yorumu bırakıyorum ... !!

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Bazilarida beni ekliyor sen kimsin diye soruyorlar ya :D
Bazı kızlarda(fake'ler degil gercek kizlar :D ) özel mesaj atıp tanışalım falan diyorlar :D abazalik kizlarada bulaşmış :D

anılbaran

anılbaran

Üye
aynen patron harbiden haklısın bazılrı kendini bişi sanıyo :)

enginzz

enginzz

Üye
bence de cok haklı adam :oke:

TheCower

TheCower

Üye
Güzel paylaşım :)

'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Desteğiniz için teşekkurler.

adirana nedir bilmiyorum ama Adriana Lima bi bayan,guzel bir bayan.

Çok iyi gerçekten.ŞUna bayıldım:
&#8220;Ben istediğime rol istediğime yol veririm.&#8221; gibi kamyon arkası sözlerini paylaşır 10 kişi beğenince evde sevinçten zıplar durursun.:ehe
Hepsi apaçi hepsi :D
Güzel tespit yapmış..
İbretlik kanka.

• Beğen
Tepkiler: Şehriyar ve Dafny
Utku

Utku

Üye
Sonuna Kadar Haklısın.

• Beğen
Tepkiler: 'Patron
'Patron

'Patron

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun :D

• Beğen
Tepkiler: Dafny
By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Adam Haklı Gençler :oke:

ihsN92

Üye
paylaşım için teşekkürler gerçekten süper bir paylaşım olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...