facebooka girememe sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi
facebooka girememe sorunu
arkadaşlar meraba gerek facebook beta gerekse normal facebook yüklü ikisinede giremiyorum devamlı atma yapıyor atmadan girerse ekran donuyor 1 aydır telefondan facebook açamıyorum ya iyice deli olmaya başladım bu sorunu nasıl çözerim
arkadaşlar meraba gerek facebook beta gerekse normal facebook yüklü ikisinede giremiyorum devamlı atma yapıyor atmadan girerse ekran donuyor 1 aydır telefondan facebook açamıyorum ya iyice deli olmaya başladım bu sorunu nasıl çözerim
bunlara ayrıyeten age of castle siegede direk atmaya başladı oyunada giremiyorum yakında ben telefonu kaldırıp atıcam l830

• Beğen
Tepkiler: Dogus Pertez

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
En güncel apk yerine eski apklerden birisini yüklemen gerekiyor, yeni güncel apkler eski cihazlara çok ağır gelebiliyor.

serinaga

serinaga

Üye
Cihazı hiç fabrika ayarlarına döndürdünüz mü ? Hangi sürüm yüklü ayrıca ?

pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi
resmi son sürüm win10 kullanıyorum hocam hiç döndürmedim

oktayceylan26

oktayceylan26

Üye

bunlara ayrıyeten age of castle siegede direk atmaya başladı oyunada giremiyorum yakında ben telefonu kaldırıp atıcam l830
Bende sıkıntı yok l830 kararlı sürüm

erhanercan

erhanercan

Üye
face adam olana kadar mağazada slim facebook var gayet güzel hızlı hafif akıcı dene bence

pissed26

pissed26

Üye
    Konu Sahibi
ona bakıyım bi hocam
mağazaya bile girmiyor ki 0x8000FFF hatası verip duruyor

• Beğen
Tepkiler: erhanercan
one_useR_0007

one_useR_0007

Üye
Benzer Sorunu bizzat kendim yaşadım, ve bir başkası Facebook hesabımı ele geçirmek isterken yakaladım,
Eğerki hesabını başkaları ele geçirmek istiyorsa Facebook ta bunu Tehdit olarak algıladığı için Sürekli otomatik olarak Oturumu Sonlandırıyor bunu sizin güvenliğiniz için yapıyor,
Yapmanız gereken , bu kısa sürede olsa İletişim bilgilerinizi Güncellemek, öncelikle Telefon Numarası, ben bizzat hesabımı çalmaya çalışan şahsı numarası nı yakaladım ve o şahsı aradım ve gereken cevabını verdim artık birdaha böyle birşey yapması mümkün değil,
Çok acele etmeniz gerekiyor?
İNŞALLAH bu sorununu çözersin

• Beğen
Tepkiler: pissed26 ve ddnet