Facebook Yeni Güncellemesi Xperia Z

• 19 Eylül 2013
  • 1076 Okunma
  • 20 Cevap

1. Facebook'a yeni güncelleme gelmiş ve durum çubuğuna Arkadaşlık isteği-Mesajlar-Bildirimler simgeleri gelmiş Arkadaşımın xperia z sinde vardı ama bende gözükmedi kardeşimin htc one dada var aynısı

Yazan: Febris
  2. Arkadaşlarındaki facebookun sürümüne bak, internetten o sürümü indir? :D

3. ahahah işten güçten kafa kalmadı ki :D kullanan varsa sürümünü yazabilirmi

4. Ben bilmiyorum ama google playde görünmesi gerekir, size niye gelmemiş anlamadım :hmmm

5. Bir sitede google play üzerinden verilmeyeceği kullanıcılara uygulama üzerinden uyarı geleceği söylenmiş bende gözükmedi

6. Bilemiyeceğim :) Öyleyse gelir herhalde zamanla...

7. Banada geldi fakat güncellemesi zor geldi :ehe

8. Banada geldi teli çok kasıyor.

9. Hadi ya hiç yüklemiyeyim ozaman :D

10. Ben Facebook'un test kullanıcısıyım ilk güncellemeleri ben alırım fakat ben görmedim öyle birşey, durum çubuğundan kasıt yukarıdaki bildirim çubuğuysa eğer :D

11. Facebook bildiri çubugunu telefon durum cubuguna eklemısler boyle diyim

12. Sadece Xperia Z'lere mi geldi o zaman bu durum çubuğu çünkü bende test kullanıcısıyım bana da öyle bir şey gelmedi :D

13. Xdadan bakabilirsin eğer telefon düşük modelse gelmiyor yalnış anlama internetten bul indir dediğin gibi bildirim çubuğunda var öyle

14. Sürüm bendekiyle aynı gelişmiş bildirim ayarları menüsü nerede facebookta :D

15. Hala bende yok müşterinin s 3 tede vardı benxe neden yoook

16. Hocam bu çok mu önemli :-)

17. He ya, ben telefonu ilk aldığımda root yapma amacım facebooku silebilmekti :D

18. Facebook benim kendi kendine takılıyor ara ara bildirim geliyor zaten yukarıya çıkıyor aynı şey bence takma bu kadar :-)

19. Demi hocam :-)

Invoke bunu beğendi.
  20. Haha öyle olsun bakalım :D

Invoke bunu beğendi.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 04:50