Facebook TC olayı

Sponsorlu Bağlantılar

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Facebook TC olayı
Beyler böyle bir akım başlamıştı bildiğiniz gibi :D InciSözlük'ün kandırmacası olduğu ortaya çıktı.
TC olayının sazan.avi olduğunu öğrendikten sonra isim değiştirmeler başladı ama bazıları değiştiremiyo çünkü isim değiştirme hakkı bitti bundan sonra feyste devlet dairesi gibi dolaşacaklar :d: :D
Kısacası Inci gene incitti malesef :D

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
ve galiba 2.5milyon kişi yapmış+bir saat içinde

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
iki arkadaşın başında tc vardı neden koyyalarki?

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
bende bilmiyorum ama cevabıni merak ediyorum

mkyb

mkyb

Üye
Ahaha...Zekiler. :)

x-scarface

x-scarface

Üye
:d:

Joker

Joker

Emekli Yönetici
:ehe

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
sadece sizleri bilgilendirmek için paylaşıyorum siyasi yorumlar hemen silinecektir

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
Beyler nedeni şuymuş :
Bu devlet dairelerinin başındaki TC kaldırılıyomuş.Buna tepki olarak böyle bir eylem başlatılmış :D Tabi sazan.avi çıktı :D

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Türkiye’deki sağlık kurumlarına bir yazı göndererek tabelalarındaki Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan “T.C.” ibaresinin kaldırılmasını istemişti.

Bu olayın üzerine CHP Amasya Milletvekili Ramis Topal Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na soru önergesi yöneltmişti fakat bu önerge cevapsız kaldı.

Türkiye’de bazı sağlık kurumlarında bu ibarenin kaldırılmaya başlandığı görüldü.

Sosyal Medyada Tepki

Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Türkiye’deki sağlık kurumlarına bir yazı göndererek tabelalarındaki Türkiye Cumhuriyeti’nin kısaltması olan “T.C.” ibaresinin kaldırılmasını istemesinin ardından sosyal medyada da tepkiler gecikmedi.

Sosyal medyadaki kullanıcılar profillerine ve tweetlerine “TC” yazarak bu olaya tepki göstermeye başladı.

- - - Eklendi - - -

sadece sizleri bilgilendirmek için paylaşıyorum siyasi yorumlar hemen silinecektir

erergun

erergun

Üye
iki arkadaşın başında tc vardı neden koyyalarki?
Sebebi şu başbakan ziraat bankasının başındaki tc yi kaldıracak ve özelleştirecek cebine para alacak dediler :D ve bordo klavyeli arkadaşlar tc koydu isimlerinin başına :D

hurol1

Üye
İnci harbiden incitti

- - - Eklendi - - -

facede bazı sayfalar incide böyle bir entry girilmemiş diyo büyük ihtimal ögeyi denetle

- - - Eklendi - - -

facede bazı sayfalar incide böyle bir entry girilmemiş diyo büyük ihtimal ögeyi denetle

bboyQ7

bboyQ7

Üye
    Konu Sahibi
İnci harbiden incitti

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Usta şöyle düşün bak :D Şimdi bu adamlar sözde inci yazarıyız diyolar ama inciye haftada bir giriyolar.Böyle bir olay oldu facede ve haberlerede çıktı.Sonra sazan.avi olduğu ortaya çıktı cümle aleme rezil oldular.Büyük sayfaların adminleride küfür yememek için düştükleri sazan.avi'yi inkar edip yalanlayıp bu işten sıyrılmaya çalışıyolar :D Üstünü örtüyolar olayın :D

BYFECI

BYFECI

Üye
Evet bende şimdi farkettim.

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Kop

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben anlamadim bu tc olayi ile inci sozluk arasindaki seyi :hmmm

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Kusura bakmayın şimdi diyelim kaldırdılar sonra yeni bir hükümet gelecek yine koyacak siyaset te bugün kalkar yarın gene geri gelir gereksiz

Mert

Mert

Üye
İster gerçek ister kandırmaca olsun. Bu bir tepkidir ve amacı sesini duyurmaktır. Bir çok haber sitesinde gördüğümüze göre amaçlarına ulaştılar. Kişinin ne yapıp ne yapmadığı başkasını alakadar etmez.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Halk arasındaki çatısmalardan bölücülükten beslenen paranoyakların uydurmaları.Durduk yerde TC ibaresi niye kalksın milleti gaza getiriyolar.İnsanımız da gerçekten komik.

hurol1

Üye
Yalniz inci büyük sazan.avi yaptı