Facebook Sms İle Giriş Onayı Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
ben bütün tarayıcıları denedim yine aynı hatayı alıyorum. :)

sinan627

sinan627

Üye
eyvallah

- - - Eklendi - - -

eyvallah

_atomcu_

Üye
:ehe

- - - Eklendi - - -

para almıyorlar sms için dimi

erdmerdm

erdmerdm

Üye
cok tskurler faydali olacak ama avea cok gec yolluyo faceden gelen msjlari sikinti yaratabilir

anık

Üye
arkadaşlar yardım edin yanlışlıkla numaramı bilgilerden kaldırdım şimdi giriş yapamıyorum tanınan bir cihazdan giriş yapın diyor ama tanınan cihaz yok ne yapacağım şimdi

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar yardım edin yanlışlıkla numaramı bilgilerden kaldırdım şimdi giriş yapamıyorum tanınan bir cihazdan giriş yapın diyor ama tanınan cihaz yok ne yapacağım şimdi

Arkadaşım bu hatayı aldığında ekran görüntüsü alıp ekleyebilir misin buraya? Bir bakayım.
Görmeden yardımcı olamıyorum.

anık

Üye
[h=2]Tanınan bir bilgisayardan giriş yap[/h]

Yeni bir tarayıcı mı kullanıyorsun? Giriş Onayları'nı açmış olduğun için yeni bir tarayıcıdan giriş yaptığında, bilgisayarından önceden başka bir tarayıcıyla giriş yapmış olsan bile giriş kodunu girmen istenecektir.
Şu anda hesabında kayıtlı bir telefon yok. Hesabına yeniden erişim kazanmak için lütfen tanınan bir cihazdan giriş yap.
Tekrar erişim kazandığında, yeni bir telefon eklemeni veya giriş onayları özelliğini devre dışı bırakmanı tavsiye ederiz.

Diğer seçenekler:

erkanaymak

erkanaymak

Üye
:tşk:

BYFECI

BYFECI

Üye
:tşk:

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Tanınan bir bilgisayardan giriş yap

Yeni bir tarayıcı mı kullanıyorsun? Giriş Onayları'nı açmış olduğun için yeni bir tarayıcıdan giriş yaptığında, bilgisayarından önceden başka bir tarayıcıyla giriş yapmış olsan bile giriş kodunu girmen istenecektir.
Şu anda hesabında kayıtlı bir telefon yok. Hesabına yeniden erişim kazanmak için lütfen tanınan bir cihazdan giriş yap.
Tekrar erişim kazandığında, yeni bir telefon eklemeni veya giriş onayları özelliğini devre dışı bırakmanı tavsiye ederiz.

Diğer seçenekler:

Cevabını geç gördüm kusura bakma. Umarım sorunu halledebilmisindir.

Üst Alt