Facebook mesaj engelleme hatası veriyor

Sponsorlu Bağlantılar

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Facebook mesaj engelleme hatası veriyor
Arkadaşlar facebook da arkadaşlar hariç her hangi birine özelden mesaj yazdığım zaman resimdeki hatayı veriyor sorun nedir cihazı sıfırladım yedek romu kurdum yine aynı çözüm nedir

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Profilinde ekli olmayan birçok kişiye mesaj göndermişsin, bu yüzden mesaj gönderme hakkın engellenmiş.

• Beğen
Tepkiler: ibrahim ok
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Birileri Sizi Şikayet Falan etti ise'de olabilir...

Mesaj göndermeniz geçici olarak engellendiyse, bunun nedeni yakın zamanda çok fazla mesaj göndermiş olmanız veya mesajlarınızın istenmeyen mesaj olarak işaretlenmiş olması olabilir.

Bu engelleme geçici bir süre içindir ve engelleme süresince Facebook'taki arkadaşlarınızla bağlantı kurmak için diğer Facebook özelliklerini kullanmaya devam edebilirsiniz. Engellemeniz sona erdikten sonra lütfen sadece şahsen tanıdığınız kişilere mesaj gönderin. Mesajlaştığınız kişilerin sizi tanımasına yardımcı olmak için gerçek hayatta kullandığınız adınızı kullandığınızdan emin olun.

Son düzenleme:
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Facebook tarafından mı ceza verdiler

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
  • Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Tamam dostum teşekkür ediyorum yardımcı olduğun için

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
inşallah döner keşke bir gün olsaydı

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Pc yok opera üzerinden denedim yine aynı hatayı verdi

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Pc yok opera üzerinden denedim yine aynı hatayı verdi
Google Chrome dan Google'ye girin. Ardından Facebook aratin. Sağ üstteki Nokta'dan 'Masaüstü Sitesi İste' İsaretleyin. Facebook'a girin PC Sürümde Girmis olucaksaniz...

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşın 3 gün icinde iki defa facebook hesabı çalındı telefon imeili ile ilgili olma ihtimali varmı bu olayın yoksa hangi yöntemle kolayca nasıl ele geçiriyorlar hesabı

cihanata_1

cihanata_1

Üye
facebook tarafından cezalandırılmış olabilirsiniz veya facebookla ilgili bir problem olabilir:oke:

• Beğen
ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
facebook tarafından cezalandırılmış olabilirsiniz veya facebookla ilgili bir problem olabilir:oke:
Facebook mesengerde mesaj geldiğinde mesaj baloncugu çalışmıyor yani mesajdan geç haberim oluyor bunu nasıl duzeltebilirim

cihanata_1

cihanata_1

Üye
Facebook mesengerde mesaj geldiğinde mesaj baloncugu çalışmıyor yani mesajdan geç haberim oluyor bunu nasıl duzeltebilirim
buda uygulama ile ile lgili bir problem,verilen cezadan dolayı da sistemde böyle birşey oluşmuş olabilir,uygulamayı güncellemeyi (güncel değilse) deneyin,düzelmezse tam tersi de işe yarayabilir,facebook sorun bildir bildir bölümünden sorunları bildirmeniz size geri dönüş yapmasalar bile daha çabuk çözülmesine yardımcı olabilir:oke:

ibrahim 42

ibrahim 42

Üye
    Konu Sahibi
Şuan mesaj gönderme sorunu yok

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1

Üst Alt