Facebook iletileri cep telefonuma gelsin istiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
Facebook iletileri cep telefonuma gelsin istiyorum
merhaba arkadaşlar ben ilk kuzenimde gördüm 3 gün önce bunu telefonuna facebooktan bi mesaj gelmişti bilmemne arkadaşlık istediğinizi kabul etti gibi sordum nası yaptın diye facebooku telefonuma indirdim böyle oldu dedi bnde indirmiştim daha önce ama bana olmadı şuanki telefonumda yüklü zaten nasıl facebookta olanları telefonuma bağlayabilirim ?

enkazcı

Üye
gardaşım netten buldum bişey :)

Öncelikle, henüz yapmadıysanız telefonunuz için .
Facebook kısa mesajlarını etkinleştirdikten sonra:

• Facebook'un sağ üst köşesindeki Hesap açılır menüsüne tıklayın ve Hesap Ayarları'nı seçin.
  • Sayfanın üstündeki Mobil sekmesine tıklayın.
  • "Kimlerin durum güncellemeleri telefonuma gelsin?" kısmına abone olmak istediğiniz arkadaşlarınızı ekleyin. Belirttiğiniz arkadaşlarınız durumlarını güncellediğinde kısa mesaj alacaksınız.
Birinin güncellemelerinin aboneliğinden çıkmak için, o kişinin güncellemesine dair kısa mesaj aldığınızda "unsubscribe" yazıp yanıtlayın.

Kaynak:

kısaca adres istersen :)

DDorlion

DDorlion

Üye
    Konu Sahibi
gardaşım netten buldum bişey :)

Öncelikle, henüz yapmadıysanız telefonunuz için .
Facebook kısa mesajlarını etkinleştirdikten sonra:

• Facebook'un sağ üst köşesindeki Hesap açılır menüsüne tıklayın ve Hesap Ayarları'nı seçin.
  • Sayfanın üstündeki Mobil sekmesine tıklayın.
  • "Kimlerin durum güncellemeleri telefonuma gelsin?" kısmına abone olmak istediğiniz arkadaşlarınızı ekleyin. Belirttiğiniz arkadaşlarınız durumlarını güncellediğinde kısa mesaj alacaksınız.
Birinin güncellemelerinin aboneliğinden çıkmak için, o kişinin güncellemesine dair kısa mesaj aldığınızda "unsubscribe" yazıp yanıtlayın.

Kaynak:

kısaca adres istersen :)
ya kardeşim herşeyde sen yardım ediyon yeminle allah razı olsun facebook vodofon ve turkcell seçenekleri var bende avea var onu nasıl yapcam :D :D

enkazcı

Üye
ya kardeşim herşeyde sen yardım ediyon yeminle allah razı olsun facebook vodofon ve turkcell seçenekleri var bende avea var onu nasıl yapcam :D :D
yardım etmek bizim işimiz gardaşım :d: bak şimdi avea ise resime bak olmazsa bende bilmiyorum :d:

SHS

SHS

Üye
ya bende avealıyım, ileti almak istemiyorum ama telefon numaram orda olsun istiyorum, sms gelicek diyor gelmiyor, numaramda durmuyor orda:d:

enkazcı

Üye
Pcye geçince hemen bakıyorum

enkazcı

Üye
bende denedim olmuyor harbiden :d: sadece numara gözüküyor sık sık bildirimde gelmediği için biraz geç bakarım :d:

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
Ben bildirim gelmesini kapattım zırt pırt bildirim gelio.sadece faceden gönderln msjlar gelio süper oluyo öle face grmeden cvp vereblyrm

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
vodafonluyum. mesaj gelmesi ücretsiz dimi sonra vodafon bizi yine yarı yolda bırakmasın. kesin olarak ücretsiz dimi ?

tempestshine

tempestshine

Üye
Bildirimler ve mesajlar ücretsiz olarak cep telefonuna gelir.Onları cevaplarsan paralı olur.

SHS

SHS

Üye
twitterda da operatör seçiyorsun bildirim almak için orda Avea yok telsim var:ehe ya biz avealılar hep mağduruz

enkazcı

Üye
ben aveayım yaptım olmadı ne bildirimler ne istekler gelmiyor işte :d:

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye
vodafonluyum. mesaj gelmesi ücretsiz dimi sonra vodafon bizi yine yarı yolda bırakmasın. kesin olarak ücretsiz dimi ?

bende vodafonluyum mesaj gelmesi ücretsiz ama cevaplamak sms paketin varsa ordan düşer

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici

bende vodafonluyum mesaj gelmesi ücretsiz ama cevaplamak sms paketin varsa ordan düşer

Peki her bildirim geliyo mu yani arkadaşlık isteği doğum günü gruplar sayfalar falan yani kim ne paylaşmış herşey mi geliyo yok şahsen seçiyormuyuz hangilerinin geliceğini

.Kerasus.

.Kerasus.

Üye

Peki her bildirim geliyo mu yani arkadaşlık isteği doğum günü gruplar sayfalar falan yani kim ne paylaşmış herşey mi geliyo yok şahsen seçiyormuyuz hangilerinin geliceğini

durumuna yorum yapıldığında diye bi seçenek
biri sana mesaj gönderdiğinde diye bi seçenek
arkadaşlık isteği geldiğinde bi seçenek
diğer tüm tüm bildirimler diye bi seçenek var

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici

durumuna yorum yapıldığında diye bi seçenek
biri sana mesaj gönderdiğinde diye bi seçenek
arkadaşlık isteği geldiğinde bi seçenek
diğer tüm tüm bildirimler diye bi seçenek var

Tamam. Çok teşekkürler. :tşk: