Facebook Home Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tanercoskun

tanercoskun

Üye
    Konu Sahibi
Facebook Home Windows Phone
Youtube bulduğum bir video yu paylaşmak istiyorum. Windows Phone üzerinde Facebook home (sanırım) Çalıştırılmış..
İngilizcem olmadığı için olay tam olarak ne anlayamadım.

[video=youtube;7VLz-anJotE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7VLz-anJotE#![/video]

Hatta birde şu var

Olayı anlayıp özetleyecek gönüllü lazım :)

nanotex

nanotex

Üye
İşte etkinlikleri mesajları ayrı ayrı ana ekrana pinlemiş basit.. Ama online kişileri nasıl görüyor uygulamada onu anlamadım :D

amiral_1976

amiral_1976

Üye
Anladığım kadarıyla anlatmaya çalışayım :hmmm kilit ekranı facebook uygulamasından giriş yapıyorsun lock screen settings den ayarları yapabilirsin ayarlardan e-posta+hesaplar kısmına facebook hesabını bağlarsan mesajlar kısmında online olan kişileri görüp anlık mesajlaşabilirsin diğerlerine nanotex arkadaşın dediği gibi kişilerden favorilerden ana ekrana sabitleyebilirsin...

alasulumurat

alasulumurat

Üye
arkadaşlar bunlar zaten windows phone da olan şeyler. Neden bu kadar şaşırdınız anlamadım. FAcebook hesabını telefonuna kaydedersen bunlar zaten oluyor.

papakudioflu

papakudioflu

Admin
facebook'un yeni android uygulamasi facebook home'un windowsphone'da zaten var oldugunu uygulamanin windowsphone'dan kopyalandigini anlatmaya calişiyorlar.

DeEenzameMan

DeEenzameMan

Üye
Gereksiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt