Facebook Home Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar

• 6 Nisan 2013
  • 688 Okunma
  • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. 6 Nisan 2013 #1
    Sponsorlu Bağlantılar

Youtube bulduğum bir video yu paylaşmak istiyorum. Windows Phone üzerinde Facebook home (sanırım) Çalıştırılmış..
    İngilizcem olmadığı için olay tam olarak ne anlayamadım.

[video=youtube;7VLz-anJotE]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=7VLz-anJotE#![/video]

Hatta birde şu var
    Link

Olayı anlayıp özetleyecek gönüllü lazım :)

Yazan: tanercoskun

Sponsorlu Bağlantılar
  2. 6 Nisan 2013 #2

nanotex

nanotex

İşte etkinlikleri mesajları ayrı ayrı ana ekrana pinlemiş basit.. Ama online kişileri nasıl görüyor uygulamada onu anlamadım :D

3. 6 Nisan 2013 #3

amiral_1976

amiral_1976
    Anladığım kadarıyla anlatmaya çalışayım :hmmm kilit ekranı facebook uygulamasından giriş yapıyorsun lock screen settings den ayarları yapabilirsin ayarlardan e-posta+hesaplar kısmına facebook hesabını bağlarsan mesajlar kısmında online olan kişileri görüp anlık mesajlaşabilirsin diğerlerine nanotex arkadaşın dediği gibi kişilerden favorilerden ana ekrana sabitleyebilirsin...

4. 6 Nisan 2013 #4

alasulumurat

alasulumurat
    arkadaşlar bunlar zaten windows phone da olan şeyler. Neden bu kadar şaşırdınız anlamadım. FAcebook hesabını telefonuna kaydedersen bunlar zaten oluyor.

5. 6 Nisan 2013 #5

papakudioflu

papakudioflu
    facebook'un yeni android uygulamasi facebook home'un windowsphone'da zaten var oldugunu uygulamanin windowsphone'dan kopyalandigini anlatmaya calişiyorlar.

6. 6 Nisan 2013 #6

DeEenzameMan

DeEenzameMan
    Gereksiz

7. 6 Nisan 2013 #7

Gokcenyrc

Gokcenyrc
    aynen

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/08/2019 - 19:16