Facebook Home Hangi cihazlara gelecek?

• 5 Nisan 2013
  • 1220 Okunma
  • 24 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar facebook home güzel bir şeye benziyor 12 Nisanda markette yerini alacak ama hangi cihazlar için. Facebook Home | Facebook adresinde"HTC One X, HTC One X+, Samsung Galaxy S III ve Samsung Galaxy Note II dahil, belirli cihazlar için Google Play Store'dan indirilebilir." diyor ama. Note 1 e gelir mi ki

Yazan: BarcinSurmeli
  2. Gelir merak etme. Tahminimce onlar ilk asamada uygulamanin cikarilacagi telefonlar :oke:

3. Launcher tarzı bir şey mi olacak dersin peki bu?

4. Konu ile ilgili bana gelen mesaj:

Facebook un CEO su Mark
    Zuckerberg, sirketin akilli
    telefonlar
    icin urettigi yeni urunu Home u
    tanitti. Yeni yazilim, kullanicilara
    Android telefonlarda diger hicbir
    platformda yasayamayacaklari bir
    deneyim sunuyor. Yazilim, tek tek
    uygulamalari kontrol etmek yerine
    Facebook icerigini direk ana
    ekrana
    tasimayi amacliyor. Home 12
    Nisan
    dan itibaren Google Play de.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

5. S3 M ye gelirmi beyler ?

6. Arkadaşlar zaten launcher uygulanabilecek modellere bakarsaniz uygulamanin aslinda nr olduğunu anlarsiniz. Ismi geçen telefonlar 2 gb ram sahibi telefonlar. Facebook home illaki apk olarak piyasaya düşer ama en az 150 mb ramdan yiyeceğinden eminim. Bu da en az 3000 mah batarya lazim demek :)))

7. Evet Launcher. Ama getirdigi yenilikler sosyal ağ sevenler icin cok iyi

- - - Eklendi - - -

s3 M derken neyden bahsettigini anlamadim ama. Galaxy S3 ilk gelecek olan modeller arasinda

8. Galaxy s3 miniden bahsettim.

9. Bakalım nasıl birşey olacak. haber için :tşk:

10. android jb üstü bütün cihazlarda çalışır büyük ihtimal

11. Twitter&Facebook= Social Home gibi bir launcher olsa çok güzel olurdu.Sadece facebook olması kötü

12. 12 Nisanı bekleyelim bakalım güzel olacak gibi :)

13. Galaxy w da çalışırmı acaba

14. tabiikide gelir dıger modellerede ama telefonda bence cıft cekırdek ve en az 1 gb ram olursa daha stabıl olur sahsen ben oyle goruyorum S3 mini'de sorunsuz calısacagından emınım... :)

15. Keşke yakın zamanda iPhone 5'e de gelse.

16. iPhone'a uygulama olarak gelebilir.Launcher olarak geleceğini hiç sanmıyorum

17. iPhone için açıklama yaptı Mark böyle bir uygulama yazmayı düşünüyormuş ama apple ın kapalı ekosistemi yüzünden olmuyormuş apple amcadan izin alması gerekiyomuş

18. Ve Apple izin vermez böyle şeylere

19. Apple ın izin vermeyeceği kesin ama Zaten ugulama fazlasıyla iş görüyor bence gereksiz android için bile gereksiz olur bu :hmmm
    Facebook içeriklerine erişmek istesem uygulamaya girerim ana ekranda olmasına gerek yok :D

20. Facebook la yatip kalkan 1milyon türk bulurum

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
20/10/2018 - 13:21