Facebook Eski Arayüzünde Arama Yapma?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
Merhaba arkadaşlar ben eski arayüzünde facebook da arama yapabiliyordumtabi öyle arama değil mesela arama yapmak için ad soyad yazmıyordum bisayfa geliyordu önüme arama yapmak için yasadıgı sehir yazıyorducınsıyet yazıyordu evli bekar bolumu vardı memleket yeri yazıyordukısacadı her hangi bir arkadaslık sitesinde arama yapılacak gibi birbölüm ye ralıyordu yani arama yapmak için herşey yazıyordu ama bu yeniarayüzde 2 gundur ugrasıyorum bulamadım demek istediğimi anlayan varsayardımcı olursanız gerçekten çok ama çok sevinirim cevaplarınızıbekliyorum herkese kolay gelsin..

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
cvp yokmu:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt