Facebook [ 360x640 S60v5 Nokia 5800 XpressMusic - N97 Java Applications]

Sponsorlu Bağlantılar

samooooo

Üye
arkadaşlar rica ediyorum kodu soylermisiniz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

redoano

Üye
java uygulaması yazıyor konu başlığında ama sisx dosyası çıkıyor içinden... operadan da girdiğinizde aynı şekilde görüyorsunuz facebooku zaten... paylaşım ve emek için tşk ama saçma ve gereksiz bi uygulama bence...

mustafa_iq

Üye
şifre yok rarın içinde bir acil söyliyebilirmi lütfen

--------------- Ekleme ---------------

şifre rarda yok şifreyi yazarmısın?

the.yunus

the.yunus

Üye
tşk

42infaz42

Üye
telefonda sohbete girebilirmiyiz?

musti1995

Üye
an unrecoverable error occurred. it might help to reboot your device HATASIII nokia c6 version: 20.0.041.C01.01 yazılımında bi telefonum war login diyince bu hata ile karşılaşıyorum yardım ederseniz sevinirim

zxcvbn@

Üye
arkadaşlar biz bunu tel nasıl atalım hepsinimi yoksa bir tanesinimi anlatırsanız sevinirim

ConnorKenway

ConnorKenway

Üye
arkadaşlar rar kodu bu

arkadaşlar rar kodu bu boşlukları birleştirin w w w . s y m b i a n i s m . c o m

yükledim güzel bir şeye benziyor

baweronur

Üye
slmm lütfen kodu yayınlarmısın adminnn

The-Ice

The-Ice

Üye
Bildirimleri göstermiyo bu lanet program.Communities de 5800'da çalışmıyor.

sametsevik

Üye
teşeşşürler

BarisOzanDincer

Üye
Buda çalışmadı . uygulama yükleniyor acılıyor ama login dediğimizde error geliyo. bıktım su telefonun uygulama sorunundan !

yamuksu

Üye
kodu :

halil78

halil78

Üye
eline sağlık kardeş güzel uygulama

ducky62

Üye
herkese selamlar. ben 5800 kullaniyorum ve iphone'lardaki gibi home screen'deyken bile yeni bir notification geldiginde biri mesaj attiginda ya da bi fotoya yorum yaptiginda falan bana anlik bildirim versin istiyorum. facebook programina girip bakmak yerine baska bi programdayken ya da ekran kapaliyken bana normal mesaj gelmis gibi bildirim vermesini istiyorum. Boyle bir facebook programi var mi iphone'lardaki gibi?

karizmaloveman

Üye
ahahahahaha..... rar dosyasının içinde kod mu varr. yaw açılsa koda gerek yok zatenn.. :(

onlytxx

onlytxx

Üye
password:

deaqle59

Üye
Kod Bu

mescioglu

Üye
... şifre bu arkadaşlar

serseri06312

Üye