F1 İstanbul


BDevelik

Üye
    Konu Sahibi
Formula 1 İstanbul’ a Geri Döndü

Formula 1
İstanbul Grand Prix’i tekrar takvime dahil edildi. FIA, Formula 1′ in 2020 takvimine Türkiye Grand Prix‘ inin de dahil edildiğini resmi olarak açıkladı. Formula 1’ in resmi sitesinden yapılan açıklamada F1 Türkiye Grand Prix’inin Kasım ayında gerçekleşeceği bilgisi yayınlandı.

F1 İstanbul Grand Prix‘ i ne zaman ?

FIA tarafından gerçekleştirilen açıklama ile birlikte 2020 sezonuna Türkiye ile birlikte üç pist daha eklendi. Türkiye dışında eklenen bu pistler, iki kez Bahreyn ve Abu Dhabi oldu.

Formula 1 Türkiye Grand Prix‘ i 13-15 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek. Bahreyn 27-29 Kasım VE 4-6 Aralık olmak üzere iki kez, Abu Dhabi ise 11-13 Aralık’ta gerçekleşecek.
 
Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt