F-Secure Mobile Anti-Virus 2.30 -- Telefonunuzda Kesinlikle olması gerekn program!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

eroyeren

eroyeren

Üye
    Konu Sahibi
F-Secure Mobile Anti-Virus 2.30 -- Telefonunuzda Kesinlikle olması gerekn program!!!!

Nokia 3230, 6260, 6600, 6630, 6670 ,6680 ,6681 ,6682, 7610, N70, N72, N90 modelleri ve Panasonic X700, Panasonic X800 modellerine uyumlu cep güvenlik yazılımı sayesinde telefonunuzu bütün tehlikelerden koruyabilirsiniz.
Program hem aktif olarak gelebilecek virüsleri tespit ediyor ve engelliyor hemde sonradan sizin istediğiniz bir zaman program üzerinden telefonunuzu tarattırarak virüsleri bulmanızı ve temizlettirmenizi sağlıyor.
Ayrıca program telefona giren normal virüsleri bulup temizlemenin dışında sms-mms ve wap'tan gelebilecek virüsleride buluyor ve temizliyor. Böylece daha güvenlikli ve daha sorunsuz çalışan bir mobil telefona sahip olmuş olacaksınız.
Gelişmiş menüsü sayesinde ise programın tuttuğu log (kayıt)'lara ulaşabilir ve programın sildiği virüsleri, yaptığı onarımları ve diğer tüm işlemleri rahatlıkla görebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Sametgurr, sevgseli50, mavimaske ve 38 diğerleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Paylaşımlarının devamını dilerim :spr

efyuar

efyuar

Üye
walla çok sağ ol tel kafayı yemişti yaw :D:oke:

emreises

Üye
yhaa kardeş bunu yükleyemedimm 7610 var bnde ama yuklenmıyo guvenlik hatası dioo naapmalıyım biçoqq proda oyle diyo orjinal prolarınıda yukleyemedim

--------------- Ekleme ---------------

f secure prosunu yükleyemedim kardeş bende 7610 var proyu yükleyemedim güvenlik hatası diyoo orjinal prolarını bile yükleyemedim ne yapmalıyım yardımcı olursan sevinirim

sabry09

sabry09

Üye
yukledım servis baglantısı istiıo silecem silinmio kaldırılmıo lanet bişiy duruyo oyle bos bos kav ı indirip kurdum bende neyse ii paylasımlar

mehmet93

mehmet93

Üye
ellerine sağlık güzel paylaşım...

meda33

meda33

Üye
programı kurdum türkçe değil genede teşekkürler

hltdesign

hltdesign

Üye
Paylaşımlarının devamını dilerim :good: saol

murtimits

Üye
emeğine sağlık

CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
eline sağlık :oke:

..:|By_NeFReTª58|:..

..:|By_NeFReTª58|:..

Üye
Teşekkürler

bahadır1970

bahadır1970

Üye
thanks

Waveman

Waveman

Üye
lisans kodu ne bunun yha kardeş kusura bakmada bulamadım

halil_15

halil_15

Üye
kanka sony erc teller sisi çalıştirmıyo jar nasıl bulabilirim yardım ederseniz sevinicem

--------------- Ekleme ---------------

aga o salt okunur olabilir

sihirbazzz06

sihirbazzz06

Üye
emeğine sağlık tam ihtiyacım olan pro

fedwow

Üye
:megafon:r

Symbiont

Üye
İnternetten Güncelleyin F Secure yi her ay yoksa bir işe yaramaz