F.Bahçe'de Alex De Souza bilmecesi

 • 4 Mayıs 2011
 • 441 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Fenerbahçe'nin golcü futbolcusu Alex hakkında çıkan haber henüz yankısını sürdürürken, Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan açıklama kafa karıştırdı.  Fenerbahçeli futbolcu Alex'in Türk vatandaşı, adının da Aleks olduğu yönündeki haber henüz etkisini sürdürürken Fenerbahçe Kulübü'nden konuya ilişkin yalanlama geldi.


  -FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA-

  Fenerbahçe Kulübü, futbol takımı kaptanı Alex de Souza'nın Türk vatandaşlığına geçtiği yönündeki haberlerin doğru olmadığını, Brezilyalı oyuncunun bu konuda yaptığı işlemlerin henüz başvuru aşamasında olduğu açıkladı.

  Kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, Alex'in Türk vatandaşlığına geçtiği şeklindeki haberin doğru olmadığı belirtilerek, şöyle denildi: ''Uzun yıllardır formamızı giyen, başarılı performansının yanı sıra kişiliğiyle de örnek teşkil eden kaptanımız Alex de Souza'nın, Türk vatandaşlığına geçmek için yaptığı işlemler, henüz başvuru aşamasındadır. Dolayısıyla; Brezilyalı oyuncumuzun, Türk vatandaşlığına kabul edildiği yönündeki haberler de gerçekle örtüşmemektedir.''
   


  Yazan: tragedie
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 14:30