Eyvah! N9 'um Çöktü Galiba!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
Eyvah! N9 'um Çöktü Galiba!!!
flash atnak üzere hazırlanıyodum, önce bi temizliyim dedim telefonu, normal ayarlar kısmında bulunan 'cihazı temizle' seçeneğinden temizlemeye başladım sonlara doğru hata gibi bişey verdi ve ekrana alttaki resimdeki gibi uyarı geldi, henüz dokunmadım telefona, ne yapiyim bu durumda, böyle bi olay yaşayan varmı?

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar cihazı kapatıp açıyorum yine aynı ekranda kalıyo, usb algılamıyo, nokia suite tepki vermiyor

mert_1047

mert_1047

Üye
Cihazi flasherla flashlamak icin cihazi powera basili tutmak suretiyle kapatin ardindan flasher -i yazip enter basin flasher ekraninda cihazi pc ye baglayin nokia ve sag ust caprazda usb isaretinde takili kaldiktan sonra flashlayabilirsiniz bazen tek defada cihaz algilanmayabilir.

mert_1047

mert_1047

Üye
Cihazi sorunsuz flashlamak icin flasher kullanin nokia suite genelde sorunn cikartabilir bu da bir diger husus.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
tmm bi bakiyim

- - - Eklendi - - -

off ya bu ne, flasherı kuruyom tamamlanıyor finish diyorum ne masaüstüne ne başlat menüsüne ikon geliyo, sinir olddum ya :vur

mert_1047

mert_1047

Üye
Dedigim yolu izlerseniz cihaz flash moduna girmis olacak bir sorun cikartkadan flashlamis olacaksiniz.

mert_1047

mert_1047

Üye
tmm bi bakiyim

- - - Eklendi - - -

off ya bu ne, flasherı kuruyom tamamlanıyor finish diyorum ne masaüstüne ne başlat menüsüne ikon geliyo, sinir olddum ya :vur

Flasherin ikonu olmaz sabit konulardaki anlatimi izleyin urun kodunuza ait imajinizi indirmeniz gerekiyor ayrica.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
peki hocam bi bakiyim

mert_1047

mert_1047

Üye
Anladigim kadariyla imajlariniz hazir degil suan icin cikmam gerekiyor sabaha imajlarinizi yani vanilla +emmc dosyalarinizi hazirlamis olursaniz team viewer araciligiyla yardimci olmaya calisirim.

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
emmc ve rootfs var bende

- - - Eklendi - - -

hazır onlar

- - - Eklendi - - -

ben konudan devam ederim hocam bide yukarıda dediğini yaparım olmadı yarına kalır

- - - Eklendi - - -

team viewer da kurulu şu an

mert_1047

mert_1047

Üye
emmc ve rootfs var bende

- - - Eklendi - - -

hazır onlar

- - - Eklendi - - -

ben konudan devam ederim hocam bide yukarıda dediğini yaparım olmadı yarına kalır

- - - Eklendi - - -

team viewer da kurulu şu an

Hemen hazirsa team viewer verin ozelden bakmaya calisayim

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
mert_1047 arkadaşa teşekkür ederim flash konusunda yardım ettiği için, cihaz temizlendi.

Software95

Gözün aydın...

meg1ddo

meg1ddo

Üye
    Konu Sahibi
sağolun arkadaşlar teşşekkür ederim herkese, baya uğraştıırdı ama, cihazı temizlerken artık ne olmuşsa, normal flash yollarını denedik olmadı cihaz açılmıyodu, en son komple temizledik, açıldı şimdi tek sorun Şarj/Bildirim ışığı hiç sönmüyo, sürekli yanıp sönüyor, girişte de ekranda yaılar var flash sonrası normal diye karşıladım ama bi video koymayı düşünüyom, ne demek istediğimi görün diye.

- - - Eklendi - - -

mert_1047 arkadaşa tekrar teşekkürler, bütün sorunları hallettik cihaz fabrika çıkışı gibi tertemiz oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt