Eyvah Eyvah 3 rekor kırdı!

Sponsorlu Bağlantılar

phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Eyvah Eyvah 3 rekor kırdı!

31 Ocak’ta vizyona giren Eyvah Eyvah 3’ haftasonu 778,475 kişi tarafından izlenerek sezonun en yüksek açılışını yaptı.

Hakan Algül’ün yönettiği, Demet Akbağ ve Ata Demirer’in başrollerini paylaştığı BKM film seyircisi tarafından beyazperdede büyük ilgi ile karşılandı. 29 Ocak’ta gerçekleşen İstanbul galasının ardından İzmir ve Çanakkale’yi ziyaret eden filmin oyuncuları 5 Şubat’ta Köln (Cinedom Sinemaları), 6 Şubat’ta da Amsterdam’da (Pathe Arena) sinemaseverler ile biraraya gelecek. AYRI ŞEHİRLERDE AYRI HİKAYELERİ YAŞAYAN İNSANLARIN HİKAYESİ Büyük aşkı Müjgan’a kavuşup evlenen Geyikli’li klarnetçimiz Hüseyin Badem için hayat zorlaşmıştır. Ailesine bakabilmek için her fırsatı değerlendirmekte, hatta geceleri yörenin izbe pavyonlarında bile klarnetini çalmaktadır. Can dostu, ablası Firuzan ise hayatına İstanbul’da devam etmektedir ve gün geçtikçe daha meşhur olmaktadır. Hüseyin için Firuzan artık televizyonda seyredebildiği ve özlediği eski tatlı bir hatıradır sanki. Ama ayrı şehirlerde ayrı hik?yeler yaşayan bu insanların ortak bir yönü vardır ki, kendileri bilmeselerde feleğin çemberinden geçmek üzerelerdir. Serinin bu 3. filmi işte bu feleğin çemberinden geçme hik?yesini anlatmaktadır. Hatta sadece Firuz ve Hüseyin değil, tüm aile ve kahramanlarımız için kader oyunu sınavını verme zamanıdır. Ve artık Geyikli’de festival
Not freezone tarifesine 10.02.2014 tarihine kadar 1 bilet alanq 1 bilet bedava cepte uygulamasini indirin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: The Shadow ve .caner.

0MG90

0MG90

Üye
Bende izlemek için gideceğim inşallah :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
.caner.

.caner.

Üye
Daha 1 ve 2 sini izlemedim ben :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Invoke, The Shadow, TeknoÖmer ve 1 kişi daha
phasan

phasan

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye ederim cok guzel flim ben gittim bugun ve frezoone uyelerine 1 hafta hergun 1 bilet alana 1 bilet bedava

• Beğen
Tepkiler: .caner.
proandro

proandro

Üye
Çıktığı gün gittik önerim süperrrrrrr

• Beğen
Tepkiler: phasan ve .caner.
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Recep İvedik 4 çıktığı zaman gişe rekoru denen birşey kalmaz bence :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke, The Shadow ve .caner.
zombaka

zombaka

Üye
bu filmi bi tek benmi beğenmedim 1 i 2 sinide beğenmemiştimbu filmi bi tek benmi beğenmedim 1 i 2 sinide beğenmemiştim

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Bu film izlenir :D

personable

personable

Üye
Dün gece izledim salon fulldu ilk iki seri daha güzeldi bence

İhtiyar007

İhtiyar007

Üye
Recep ivedik 4 çıksın hele bi :eller: