Exa Radyo (Ücretsiz ve muhteşem)

Sponsorlu Bağlantılar

Tuba

Tuba

Üye
exa radyo çok güzel program ama kapatmaya çalıştığımda x bastığımda şöyle bir hata alıyorum

T_Fav: Error 5054 the command cannot be completed with the current user permissions. delete permission not granted.

neden oluyor böyle bende anca görev yöneticisinden kapatabiliyorum

Bende de aynı sorun oluyor...Exa radyo3 kurulu daha önce yoktu böyle bir sorun ... bi süredirde açmıyordum...
Problemi nasıl çözebilirim...

• Beğen
Tepkiler: mikail0000

Namizake

Namizake

Üye
çok güzel bi program teşekkürler

p-siko mobile

p-siko mobile

Üye
sağol üstad :D

_DesertEagle_

_DesertEagle_

Üye
Bende de aynı sorun oluyor...Exa radyo3 kurulu daha önce yoktu böyle bir sorun ... bi süredirde açmıyordum...
Problemi nasıl çözebilirim...
benzer sorun bende de var nedendir anlamadım çözebilen varmı ? :ağlarım:

Tuba

Tuba

Üye
benzer sorun bende de var nedendir anlamadım çözebilen varmı ? :ağlarım:

C sürücüsünün güvenlik ayarlarında değişim yaptıysanız onunla ilgili bir problem olmuş olabilir ben güvenlik ayarlarında değişiklik yapmıştım biri hatalı olduğu için hata verdi ayarları düzenleyince bir problem kalmadı exa radyoyu kaldırıp yeniden yükledim...

cliff17

Üye
kardes eger bu sronu win7 de alıyorsan bu probemı programın uyumlulugunu degıstır. windows xp sp2 yap duzelıyo o zaman

prenscin

prenscin

Üye
C sürücüsünün güvenlik ayarlarında değişim yaptıysanız onunla ilgili bir problem olmuş olabilir ben güvenlik ayarlarında değişiklik yapmıştım biri hatalı olduğu için hata verdi ayarları düzenleyince bir problem kalmadı exa radyoyu kaldırıp yeniden yükledim...

öncelikle programı kaldırın ve tekrar yükleyin yükleme sırasında kurulumun yüklenecei yer C: ye kurun.. sorun çözülebilir.

• Beğen
Tepkiler: kosovali41
AlpReis

AlpReis

Üye
Eyvallah sağolasın

maxirabit

maxirabit

Üye
Teşekkürler.

ekosen

ekosen

Üye
Emeğine sağlık...

kapon52

Üye
T_Fav: Error 5054 hatasını veriyor konuya duyarsız kalınmış yöneticilerimiz malesef uyumuşlar çözüm için ne yapılacak bilgisi olan arkadaşlar yazsın.kapon52

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
T_Fav: Error 5054 hatasını veriyor konuya duyarsız kalınmış yöneticilerimiz malesef uyumuşlar çözüm için ne yapılacak bilgisi olan arkadaşlar yazsın.kapon52
:alkis Bravo bitane mesaj yazmışsın onuda en güzel atıflarda bulunarak yazmışsın konuda sadece 2 üyede bu sorun çıkmış konulara hakimiz dostum merak etme giderilecek sorunlarda yardımcı oluruz, google'de bile bu hata kodunu göremezsin çünkü yoktur soruna gelirsek "autorun bulaşmış pc'ne uygulamanın kapatılmasına müsade etmiyor, biraz temizlik yap pc'ne.

skynet

Üye
Süper program herkese tavsiye ederim....

NeverCry

NeverCry

Üye
güzel eline sağlık

NiTr[O]gEn

NiTr[O]gEn

Üye
Teşekkürler :)

typerr1982

typerr1982

Üye
gerçektende güzel program ama pakatini eklememişsin kasa programı police onlarda ücretsiz birçok ücretsiz kullanışlı paket programlar sunuyor exa google dan aratıp bulabilirsiniz

ekc-103

ekc-103

Üye
teşekkürler yararlı program :)

Üst Alt