Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

YKYKY37

Üye
videolarda dolby headphone çalismiyor cozumu var mi?

harun55340

Üye
Merhaba Benim Nokia 500 Telefonumun Ürün Kodu 059G725, sizin verdiğiniz Nokia 500 yazılımının ürün kodu 059G9Z7, benim telefonuma flashlasam bir sorun olurmu ya da cihaz çöker mi ? Cevabınız İçin Şimdiden Çok teşekkürler...

PALA.

PALA.

Üye
Merhaba Benim Nokia 500 Telefonumun Ürün Kodu 059G725, sizin verdiğiniz Nokia 500 yazılımının ürün kodu 059G9Z7, benim telefonuma flashlasam bir sorun olurmu ya da cihaz çöker mi ? Cevabınız İçin Şimdiden Çok teşekkürler...
Kuvvetli ihtimal sorun olmaz. Bunlar nokıanın alengirli işleri, benim kullandığım c6 içinde benzer durum var 4-5 farklı ürün kodu var. Kodlar telefonun rengine göre değişiyor. Böyle bir saçmalık var, sanki kırmızı telefon ile siyah telefon için olan fw farklı gibi bir algı oluşuyor. Siz yinede kontrol edin, zaten uyumsuzluk olsa daha işin başında yüklenmeden hata verir...

• Beğen
Tepkiler: DeV/AsA
DeV/AsA

DeV/AsA

Üye
Kodlar telefonun rengine göre değişiyor. Böyle bir saçmalık var, sanki kırmızı telefon ile siyah telefon için olan fw farklı

Evet bunu ilk farkettiğimde ben de çok şaşırmıştım. :D

Yanlış bilmiyorsam Nokia'nın bunu yapmasının tek sebebi, telefonun dış rengine göre orijinal tema rengini fabrika çıkışı olarak belirlenmesi.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Evet bunu ilk farkettiğimde ben de çok şaşırmıştım. :D

Yanlış bilmiyorsam Nokia'nın bunu yapmasının tek sebebi, telefonun dış rengine göre orijinal tema rengini fabrika çıkışı olarak belirlenmesi.
Nokıa o kadar düşünmeseydi keşke diyorum. Çok düşündü böyle oldu :D

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı, MAERKEK ve DeV/AsA
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gençler E7-00 aldım . Kurayım mı bunu

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Valla ben N8 e custom rom kurdum ama değişen pek birşey görmedim. Yine aynı.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
  • Beğen
Tepkiler: gonyalı ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
yazılım çöktü aga dead flash atıyorum maximod çökertti :) açılış ekranı dışında güzel zil sesleri eksik olmamalı

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
maximod çökertti :)
Maximod adı üzerinde çökertir, e7 için uyumlu değil muhtemelen ondan çökmüş olabilir, geçmiş olsun :anlas:
Hakan usta sistemin boyutunu küçültmek adına birçok şeyi silmiş ama forumdaki en stabil çalışan budur.

Son düzenleme:
  • Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve DeV/AsA
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Maximod adı üzerinde çökertir, e7 için uyumlu değil muhtemelen ondan çökmüş olabilir, geçmiş olsun :anlas:
Hakan usta sistemin boyutunu küçültmek adına birçok şeyi silmiş ama forumdaki en stabil çalışan budur.

Telefon şimdi de maximod'u yüklemiyor . Alet cins gitti yanaşmıyor bile :yavrum: :icelim::birak:

• Kahkaha
  • Beğen
Tepkiler: PALA. ve gonyalı
PALA.

PALA.

Üye
Telefon şimdi de maximod'u yüklemiyor . Alet cins gitti yanaşmıyor bile :yavrum: :icelim::birak:
e7 uyumlu olmayabilir, maximod hangi modeller için geçerli dikkatli incele.
Sadece bu modellere uygun galiba Levent ustanın yaptıkları böyle. Bu arada kendisi forumda sor bakalım.

İndirme Linkleri

MaxiMOD v6 FP1 ( 603 - 700 - 701) Güncellendi 15.08.2013
MaxiMod v6 Symbian Fp1 Türkçe - MaxiPDA
MaxiMOD v6 Refresh ( C6-01 - C7 - N8 ) Güncellendi 15.08.2013
MaxiMod v6 Symbian Refresh Türkçe - MaxiPDA
MaxiMOD v6 FP2 ( 603 - 700 - 701) Güncellendi 21.08.2013
MaxiMod v6 Symbian Fp2 Türkçe - MaxiPDA

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
PALA.

PALA.

Üye
EKLENENLER

● EKRAN KORUYUCULAR [TOPLAM 12]
Hakan hocam gece gece aklıma geldi, şu orjinal belle ekran koruyucusunu .sis haline getirebilirmisin ?
Zamanında uğraşmıştım yapamadım, yaparsan yine sen yaparsın. Telefonu nostalji olarak kullanıyorum, orjinal ekran koruyucu çok güzeldi.

6 yıldan fazla zamandır mesaj yazmamış, yine de bir umut bekleyeceğim :)

• Beğen
Tepkiler: R.BEDRAN ve MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Uğraşabilirim lakin pc boş kalmıyor . Qt ile denenebilir . Carbide c++ yüklemeyi anlatacak biri lazım ?

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Uğraşabilirim lakin pc boş kalmıyor . Qt ile denenebilir . Carbide c++ yüklemeyi anlatacak biri lazım ?
Gerek kalmadı, qoosaver işimi görüyor artık. Ekstra renk, font, bildirim ve gösterme seçenekleri var. Normal ekran koruyucular gibi sorunsuz çalışıyor şuan tavsiye ederim.

Edit: Gece modu özelliği güç tasarrufunu açtığında kamera açılmıyor, bir tür bug var, o yüzden normal modda kullanıyorum sorun yok.

Son düzenleme:
  • Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gerek kalmadı, qoosaver işimi görüyor artık. Ekstra renk, font, bildirim ve gösterme seçenekleri var.
Gece modu özelliğide güzel, telefonu 22:00 - 06:00 arası güç tasarrufuna geçirip, sonra normal moda geçiriyor, en azından tükettiği enerjiyi geri çevirir. Normal ekran koruyucular gibi sorunsuz çalışıyor şuan tavsiye ederim.

Carbide c++ kurdum sdk falan hazır fakat eclipse hata veriyor gui oluşturmak için formu açmıyor. İşin içinden çık çıkabilirsen . @Nuru TaşDemir

Neatbeans 'a java me ekleyeyim dedim . Plugin ekleyemedim . Onun o plugin lazım onu buldum bu sefer diğeri lazım fakat onu bulamadım .

• Beğen
Tepkiler: PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Carbide c++ kurdum sdk falan hazır fakat eclipse hata veriyor gui oluşturmak için formu açmıyor. İşin içinden çık çıkabilirsen . @Nuru TaşDemir

Neatbeans 'a java me ekleyeyim dedim . Plugin ekleyemedim . Onun o plugin lazım onu buldum bu sefer diğeri lazım fakat onu bulamadım .
Bunlar ile uğraşacaksan, diskten 50 GB bölüp, dualboot win7 yükleyip, netframework paketlerini falan yükleyip o sistem üzerinde işlem yapmak lazım yada hiç uğraşmamak lazım, uğraştığına değmiyor artık, eldekiler ile gittiği yere kadar gidecek...

Opera mini next dışında düzgün çalışan bir tarayıcı da yok bildiğim kadarıyla.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bunlar ile uğraşacaksan, diskten 50 GB bölüp, dualboot win7 yükleyip, netframework paketlerini falan yükleyip o sistem üzerinde işlem yapmak lazım yada hiç uğraşmamak lazım, uğraştığına değmiyor artık, eldekiler ile gittiği yere kadar gidecek...

Alakası yok windows sürümüyle dosya bulamıyorsun. Sorun yok kaynak yok

PALA.

PALA.

Üye
Gerek kalmadı, qoosaver işimi görüyor artık. Ekstra renk, font, bildirim ve gösterme seçenekleri var. Normal ekran koruyucular gibi sorunsuz çalışıyor şuan tavsiye ederim.

Edit: Gece modu özelliği güç tasarrufunu açtığında kamera açılmıyor, bir tür bug var, o yüzden normal modda kullanıyorum sorun yok.

Gece modu başlatma - sonlandırmayı kapalı konuma getirin (h)

Alakası yok windows sürümüyle dosya bulamıyorsun. Sorun yok kaynak yok
Onu kastetmedim, yeni windows sürümlerinde eski yazılım paketleri yok, eski yazılımların bazıları bu sebeple yüklesende düzgün çalışmayabiliyor.

Bununla ilgili ne yapılabilir, güvenli ve iş görecek bişeyler var mı acaba :hmmm

• Beğen

Üst Alt