Evols™ [26.06.2013]

Sponsorlu Bağlantılar

Marco Laren

Marco Laren

Üye
@haqanguven abi üstünde bi kaç değişiklik yapıp paylaşmadan kendim kullansam olurmu?

wodex1

wodex1

Üye
Abi Nasıl Yüklenilicek Halla Anlamadım Detaylı Anlatırsan sevinirim :):horse:

Mcr21

Mcr21

Üye
@haqanguven abi evolsu yükleyince telefonda konuşurken karşı tarafa ses net gitmiyor ama ofw yükleyince karşı tarafa ses net gidiyor.senin cfw çok güzel ellerine sağlık ben senin cfw yi kullanmak istiyorum.bu sorunu nasıl halledebilirim.hangi moddan dolayı böyle oluyor?lütfen yardım et :duvar2:

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
@haqanguven abi evolsu yükleyince telefonda konuşurken karşı tarafa ses net gitmiyor ama ofw yükleyince karşı tarafa ses net gidiyor.senin cfw çok güzel ellerine sağlık ben senin cfw yi kullanmak istiyorum.bu sorunu nasıl halledebilirim.hangi moddan dolayı böyle oluyor?lütfen yardım et :duvar2:
Oyle bır sorun yok. Bende normaldi zamanında. Ses patchlarını aktıf etmeyı dene

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
waaaaaaay @haqanguven kardeşimizden bir mükemmel cfw daha çeşke telefonum listedekilerden biri olsa

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler kardeş :)

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
zaten yaptım baya oldu :d:
[emoji16]

Son düzenleme:
Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
kardeş dünyada bir ilk :ehe şaka şaka bu evolsü nokia 500 dosyalarını 5800 a kurcam nasıl olur

tayfn1907

tayfn1907

Üye
Yaklaşık 1.5 - 2 sene aralığında N8'ime yüklemiştim hala sorunsuz çalışmakta mod annem kullanıyor şuan :)

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
yani hiçbiri açmaz

Mr.Pro

Mr.Pro

Üye
:( v5 ten kurtuluş yokmu yaa

haqanguven

haqanguven

Üye
    Konu Sahibi
Donanım düşük. C6 port oldugunu dua edin. C5 lere bıle c6 port olmuyor. 5800 sınırları çok zorladı gayet ıyı cfwler getirdik...

Üst Alt