Evlenecek çiftlerin '08.08.08' çılgınlığı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dreamboys69

dreamboys69

Üye
    Konu Sahibi

Konya'da 8 Ağustos 2008 tarihinde evlenmek için 50 çiftin başvuru yaptığı, nikah memurlarının bu tarihte 10 dakika arayla 50 nikah kıyacağı bildirildi.
Konya'nın merkez Selçuklu ilçe Belediyesi Evlenme Memurluğuna 8 Ağustos 2008 tarihinde evlenmek için 50 çiftin başvuru yaptığı, nikah memurlarının bu tarihte 10 dakika arayla 50 nikah kıyacağı bildirildi.
Selçuklu Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, evliliğe ilk adımı atacak çok sayıda çiftin 8 Ağustos 2008 tarihinde evlenmek için Evlendirme Memurluğuna başvuruda bulunduğu belirtildi.
Söz konusu tarihte nikah memurlarının diğer günlere oranla daha hızlı çalışacağı ifade edilen açıklamada, şunlar kaydedildi:
''Her yıl belirli tarihlerde yaşanan yoğunluk bu yıl düğünlerin en fazla olduğu Haziran ayının 8'inde daha belirgin olarak göze çarpıyor. Geçtiğimiz yıl 07.07.2007 tarihinde 40 çift evlenmek için müracaat etmişti. Bu yıl da 08.08.08 tarihinde nikah kıydırmak isteyen 50 çift bize başvurdu. Başvuruların yoğunluğu nedeniyle nikah memurları 10 dakika arayla nikah kıyacaklar. Toplamda 50 çiftin nikahı o tarihte kıyılmış olacak.''
Selçuklu Belediyesi Nikah Memuru Nihat Toran ise hayatlarını birleştirmek isteyen gençlerin evlenmek için özellikle 8 Ağustos 2008 tarihini tercih ettiklerini, bu nedenle bu tarihte yığılma olduğunu söyledi.
(AA)

_dumanist_

_dumanist_

Üye
Geçen sende 7.7.7de aynı haberi yaymışlardı... Heralde bir 06.06.2006da bu çılgınlık olmadı (666) :ehe
Hep Seda sayanın yüzünden bunlar!.. :ehe

Calaissien

Üye
geçen sene 7.7.2007 de dünyanın 7 harikası duyurulmuştu bu sene 8.8.2008'de Beijing(Pekin) Olimpiyatları başlıyor.Ayrıca sadece evlilik değil kadınlarda çocuklarını bugünde doğurabilmek için sezeryan ile doğum yaptırıyor.

mservank

mservank

Üye
geçen sene 7.7.2007 de dünyanın 7 harikası duyurulmuştu bu sene 8.8.2008'de Beijing(Pekin) Olimpiyatları başlıyor.Ayrıca sadece evlilik değil kadınlarda çocuklarını bugünde doğurabilmek için sezeryan ile doğum yaptırıyor.
Ne kadar da saçma bir uygulama yazıktır çocuğa ya .:@
Annelik duyguları hiç mi yok bunların.
Bu gerçi hiçbir şey ben vücut yapıları bozulmasın diye çocukların önceden doğurtuduğunu bile duymuştum.:@

canturgay

canturgay

Üye
12.12.2012 ye gün mü alsam ne ..:islik

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
benim kardeşim de 07/07/2007 de evlendi...4 ay sonra da yiğenim olacak inşallah...hayırlısıyla

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Tanrı kimseye böyle bir evlilik nasip etmesin diyorum yani... Bu ne böyle ya, ilkokuldaki aşı seansları gibi...

omayra

Üye
Bizimkini denk getirmek aklımızın ucundan geçmedi. O zamanlar 17 Ağustos ve 31 Ağustos boştu haftasonunda. 31 Ağustos'u seçtik biz de. Deprem'in yıldönümü ile aynı tarihe denk getirmek istemedik. heyyoooooo, az kaldıııı, 6 yılımızın dolmasınaa.. hişt hişt birilerine sesleniyorum brek brek brekk... Hediye istemem (aldım hediyemi zaten :ehe) ama güzel bir akşam yemeğine hayır demem. Lahmacun olur mu ? :ehe

nurikaratas

nurikaratas

Üye
bunlar çok saçma geliyor bana böyle olunca ne oluyomuş ki...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt