Evim Sensin - Sen Yarim İdun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
    Konu Sahibi
Evim Sensin - Sen Yarim İdun
[video=youtube;3K4u0XhCNds]http://www.youtube.com/watch?v=3K4u0XhCNds[/video]

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

onurca06

onurca06

Üye
:tşk:

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
video yayından kaldırılmış.

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
video yayından kaldırılmış.
Video yayında sadece yayıcı firma youtube harici kaynaklara link banı koymuş.. Youtubedan izleyebilirsin :oke:

Cumartesi Bursa buluşmasından sonra kız arkadaşım Evim Sensin'e gidelim dedi Özcan Deniz'e sırf onun için katlanıcam :ehe
Bilmiyorum Asmalı Konak zamanında seviyordum sonra bana itici gelmeye başladı belki bu film bana Özcan Deniz'e karşı olan antipatimi kırdırır..

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye

Video yayında sadece yayıcı firma youtube harici kaynaklara link banı koymuş.. Youtubedan izleyebilirsin :oke:

Cumartesi Bursa buluşmasından sonra kız arkadaşım Evim Sensin'e gidelim dedi Özcan Deniz'e sırf onun için katlanıcam :ehe
Bilmiyorum Asmalı Konak zamanında seviyordum sonra bana itici gelmeye başladı belki bu film bana Özcan Deniz'e karşı olan antipatimi kırdırır..

Evet ya fark edememişim onu :hmmm :D

nazlican

Üye
bence filmi izleyince kararınızı değiştirirsiniz harika bi film olmuş..duygulanmamak ağlamamak elde değil film baştan sona harikaydı 10 kere izleyebilirdim hatta...

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bence filmi izleyince kararınızı değiştirirsiniz harika bi film olmuş..duygulanmamak ağlamamak elde değil film baştan sona harikaydı 10 kere izleyebilirdim hatta...
Bakıcazz =)

• Beğen
Tepkiler: nazlican
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Kız arkadasınızla izleyin salya sümük aglayın filmdeki olayları gördükçe elini daha da sıkı tutun basını omzunuza yaslasın aglasın film bitsin ve hersey unutulsun..
Keske hayat film tadında olsa ve biz de hep izleyici...

• Beğen
Tepkiler: nazlican
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt