Evet Arkadaşlar Evimi Açtım Size :) Bir Öğrenci Evi Klasiği :)

Sponsorlu Bağlantılar

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Evet Arkadaşlar Evimi Açtım Size :) Bir Öğrenci Evi Klasiği :)
Arkadaşlar bu da benim evim biraz bakımsız ama yağmur kar gibi durumlardan koruyo işte yeter :D

Gün geçtikce yeni fotoğraflar ile devam edicem :D

• Beğen
Tepkiler: EroL

mimaran

mimaran

Üye
Öğrenci evleri baya lüks ve teknolojik olmuş bizim zamanımızda böyle degildi :)

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
çamaşır makinası yok-komşuda yıkatıyoruz
ocak yok-piknik tüpüyle yemek yapıyoruz
wc de şifon yok-yoğurt kovasıyla su döküyoruz
odamın kapısı yok-o kapı diğer odaya açılan kapı
zil yok-kapıyı kitlemiyoruz
buzdolabı yok-yerine balkonu kullanıyoruz
evde 3 kW ufo var-ama tesisat 1bucukluk kabloyla cekilmiş 10 dakika ancak çalıştırabiliyoruz

Hani lüks, hani :D

• Beğen
Tepkiler: Ccihat67 ve esmeran3
mimaran

mimaran

Üye
Masanın üzerinde ve altında bulunan malzemeler o kadar yer kaplamış ki bu ayrıntılar gözükmüyor ancak ben öğrenciyken aynı evde 10 kişi kalıyor aynı cekyatta(yatak değil dikkatini çekerim senin bir yatağın var)2 kişi uyuyor bilgisayar icin internet Kafe'ye gidiyor elektrikli ısıtıci yerine soba kuruyor çamaşırları biriktirip tatillerde evde yikatiyor televizyon icin kahveye gidiyorduk istersen daha sayayım.:)

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Tabi şimdi doğru evet yani tamam doğru evet :D :D Haklısınız :)

mimaran

mimaran

Üye
Güzel mekan taktir ettim

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim :) aşırı derecede asosyal takılan 2 arkadaşız, vaktimizin çoğu evde pc başında geçiyor. Ev kutu gibi küçücük hol-mutfak-salon birleşimi ile iç içe 2 oda :)

mimaran

mimaran

Üye
Çok güzel ya ama biraz sosyal olmalısın pc basında geçirdiğin zamanın yarısını arkadas ortamında geçirmeni tavsiye ederim bu sayede güzel öğrenci anıların olur.

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Ya haklısınız ama şehir dışına çıkış amacım biraz kafa dinlemek, gerçi bu yıl için böyle. Geçen yıl baya tozutmuştuk kaldığımız yurtta. Bu yıl yurt kabul etmeyince eve çıkmak zorunda kaldım. Ben sevindim babam üzüldü :)

mimaran

mimaran

Üye
Canıma minnet dedin yani o zaman tadını çıkar hepsi bittiğinde düşünüp gulebilecegin anıların olsun :)

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Aynen öyle :) siz de haklısınız tamamiyle de eve kapamak olmaz, havalar ısınsın bakalım :)

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
şu fotoğrafı sat ihtiyacın olan herşeyi alırsın :D :D

• Beğen
Tepkiler: mimaran
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
fotoğraftaki bilgisayar imzandaki bilgisayar mı :D :D

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Evet :D :D

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
32 Gb RAM mi var ben mi yanlış görüyorum

Abdullah Yemişen

Abdullah Yemişen

Üye
    Konu Sahibi
Ya aslında şöyle söyleyeyim, ben üniye gelmeden önce bilgisayar teknik servis işinde çalışıyodum. Bi abim çok severim o da beni kardeşi gibi sever onun işyerinde çalışıyodum. Aldığım fiyatı duysan deli olursun. 4bin tlye mal oldu ama 4bin baya fazlası var. Çalıştıgım abiyle bi plan yapmıştık 3 yıl kadar öncesinden aylıgımdan arttırdıgımı abiye verdim o da bana sözde okul hediyesi şeklinde bir kasa toplayacaktı. O şekilde aldım hiçbişeyi ben seçmedim hatta geldiğinde haberim dahi yoktu. Kargo aracından parça parça inerken baktım oha dedim bunlar ne böyle. Sonra abiyi aradım sordum. Okul hediyen al topla kur götür hayırlı olsun kardeşim dedi :) evet 32 gb ram var ama en fazla 4bucuk gigabytenın kullandım 32 gb ama cok gereksiz :D

Uhops

Uhops

Üye
Ya aslında şöyle söyleyeyim, ben üniye gelmeden önce bilgisayar teknik servis işinde çalışıyodum. Bi abim çok severim o da beni kardeşi gibi sever onun işyerinde çalışıyodum. Aldığım fiyatı duysan deli olursun. 4bin tlye mal oldu ama 4bin baya fazlası var. Çalıştıgım abiyle bi plan yapmıştık 3 yıl kadar öncesinden aylıgımdan arttırdıgımı abiye verdim o da bana sözde okul hediyesi şeklinde bir kasa toplayacaktı. O şekilde aldım hiçbişeyi ben seçmedim hatta geldiğinde haberim dahi yoktu. Kargo aracından parça parça inerken baktım oha dedim bunlar ne böyle. Sonra abiyi aradım sordum. Okul hediyen al topla kur götür hayırlı olsun kardeşim dedi :) evet 32 gb ram var ama en fazla 4bucuk gigabytenın kullandım 32 gb ama cok gereksiz :D
20 tane oyun açarsan belki RAM'ı zorlayabilirsin :D. Ekran kartı ne? :hmmm

monteboy

monteboy

Üye
vaov, evin durumu dışında sadece vaov

• Beğen
Tepkiler: Abdullah Yemişen
OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
vay bee :D

Üst Alt