Everest usb adaptör

Sponsorlu Bağlantılar

deniz.koc2014

Üye
    Konu Sahibi
Everest usb adaptör
Laptop pc için everest ewn 720 8m kablolu usb adaptör aldım ama Laptop a taktığımda aygıt yöneticisinde driver sürekli görünüp kayboluyor ve sürekli takıp çıkarır gibi ses geliyor nedeni ne olabilir acaba yardım edin lütfen

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

franklinda

franklinda

Üye
Uyumlu olduğuna eminmisin uyum sorunu olabilir :O

deniz.koc2014

Üye
    Konu Sahibi
Uyumlu olduğuna eminmisin uyum sorunu olabilir :O
Evet uyumlu 8metre kabloyu çıkartıp daha küçük bir kablo taktığımda çalıştı ama 8metrelik kabloda da sorun yok çünkü farklı bilgisayarda 8 metrelik kablo ile birlikte sıkıntısız çalışıyor laptopta mı sorun var acaba

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PALA.

PALA.

Üye
Bu tip durumlar gerek işletim sisteminden, gerekse takılan aygıttan kaynaklanabiliyor. Normalde ilk taktığınızda laptop aygıtı tanır ve gerekli sürücüyü otomatik veya manuel olarak yüklemeni ister, sonraki açılışlarda mevcut sürücüyü otomatik açılışta kurar. Daha önce toshıba marka laptopta logitech marka fare takmıştık her açılışta ses geliyordu, kurcalamak lazım illakin ayarı vardır. Aynı sorunu windows 10da yaşamadık mesela. Ayrıca biosda gereken bir ayar olabilir. Sürücülerdende kaynaklanır

franklinda

franklinda

Üye
Taktığınız kablo farklı üründe uyumlu çalışabilir önemli olan sizin ürününüze uyumlu olması önce bunu teyit edin sonra güç yönetimine girin ve herhangi bir ayar yapmanız gerekip gerekmediğini kontrol edin bazen bu kısımda ayarları değişmek gerekebiliyor :)

Aygıt yöneticisine girip adaptörün tanımlı olup olmadığını kontrol edin sürücü edinip yüklemenizi gerektiren bir durum oluşmuş olabilir :)

Üst Alt