Öneri Sizce hangi usb wifi adaptörünü almalıyım


karayel90

karayel90

Üye
Merhaba arkadaşlar bi usb wifi adaptörü alacağım ama kararsız kaldım.Yaklaşık 150m açık alandan interneti alacağım. Önceki wifi adaptörüm bozuldu.Sizce aşağıdaki ürünlerden hangisini alayım

Çevrenin fotosu


Everest ewn 712
http://www.everest.info...kablosuz-adaptor-uvhwz/

Everest ewn 720
http://www.everest.info...kablosuz-adaptor-ihjgu/


Everest ewn 740
http://www.everest.info...kablosuz-adaptor-wpbmr/

Everest ewn 745
http://www.everest.info...kablosuz-adaptor-lszyo/
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt