Evdeki Karıncalar

• 27 Ağustos 2014
  • 1176 Okunma
  • 50 Cevap

1. Evi karıncalar bastı. Günahtır kış olunca giderler diye bişe yapmadım başıma çıktılar. Laptopun hoparlörün girdiler tuşların arasında dolanıyorlar deli oldum... Bunları bir koku yoluyla yok edebilirmiyim ? Karıncaları en rahatsız eden koku ne ?. Eğer bunu bulabilirsen 1 tane karınca yakalicam onun üstüne o kokuyu sürcem sonra oda kokudan kaçmak için yuvaya gitçek ve yuvadakiler bundan rahatsız olup önce onu öldürcek sonra yuvayı terk edecekler. Tabi koku duyuları varsa... :D

Samsung ile gönderdi
    B.A.R.O.N, DDorlion ve Serhan bunu beğendi.
  2. Tarçın kokusu

edit: aslında tarçına bandırırsan o karıncayı yuvayı bile bulamaz

DDorlion ve BrainHacker bunu beğendi.
  3. Çok hain planlarım var. Yuvalarnıda bilmiyomki. Bi karıncayı takip edip bulabilirim aslında. Sonra yuvanın önüne 1 küp şeker hepsi oraya toplansın diye. Toplanınca süpürkeyle toplu katliyam. ? Olurmu

Samsung ile gönderdi
    B.A.R.O.N ve Serhan bunu beğendi.
  4. Seni karıncaların şeker tanrısı zannederler ve elçiler tüm karınca klanlarına haber verir. 1 klan varken 10 klan daha gelir vallah

5. Acaba bas ya da tiz seslerden rahatsız oluyormular. Ses sistemim var belli bi frekansta açıp kovalaya bilirim belki
    ---
    10 klan daha yok olur :D

Samsung ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  6. Elleme Garibanları :D

Rainesto, B.A.R.O.N ve BrainHacker bunu beğendi.
  7. Onlarda ekmeğinin peşinde (:

8. Ekmeğinin Peşinde Laptop un Tuşlarının Arasında Rızıklanmaya Çalışıyo Emekçi Karıncalara Dokunma ! :D:megafon::hoba:

B.A.R.O.N bunu beğendi.
  9. Konuyu taşıdım rahatça yazabiliriz.

BrainHacker bunu beğendi.
  10. Yani yaziktir gunahtir oldurme. Ama soykirim yapicam diyosan bi tane takip et yuvanin agzindan limon suyu dok bolca. Limon onlarin narin vucutlarini adeta kezzap miscasina yakar ve eritir.

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  11. Adam hem yazıktır günahtır diyor ama en iyi işkenceyi de biliyor :ehe

TheDarkStar7, Dede, Rainesto ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  12. :) cocukken karinca besliycem diye sıkmıstım. Icsinler diye 5 10 dk sonra Karınca Köyunden den ağıtlar yükseliyordu

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N ve DDorlion bunu beğendi.
  13. sinek sinek sorun sinek

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Klavyeye limon sık Yada en kötüsü laptopu aşağı doğru sarktır karıncalar yere düşsün bi yere karıncaların geleceği birşey koy toplu katliam yap :ehe

iPad ile gönderdi
  15. Laptopa bisey yapma da :) eger devrelere degerse karinca yanar. Yaydigi oz sivinin kokusu daha cok karinca ceker ve laptop elinde kalir. Bi belgeselde izlemistim elektrik panolarinin yanmasinin onemli bir nedenide buymus

Mobil cihaz ile gönderdi
    BrainHacker ve Serhan bunu beğendi.
  16. Hahahaha az önce yaklaşık 10000 hz lik ses açtım hopoalöre gierrn krınca sarhoş olarak çıktı :D
    ---
    Karınca duası vardı karınca getiriyodu. Gta sa daki gibi hileyi 1 kere yazınca aktif 2 kere yazınca deaktif oluyor acaba karınca duasını okusam karıncalar gidermi :hmmm . Ama berekette kazayla gitmesin ?
    ---
    Amacım işkence deil :D zekice yok etmek sadece :D

Samsung ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  17. Gece gece karıncalarla uğraşma, sıkıntı çıkar :D

BrainHacker bunu beğendi.
  18. Hahah :D crysismi oynasam sıcajtan rahatsız olup çıkarlar belki laptoptan :D

Samsung ile gönderdi
    fuko08 bunu beğendi.
  19. Kardeşim ben uzun zamandır çekiyorum bu karınca illetinden. Limonu sürdüm çıktığı yerlere ve mutfağın her köşesine biraz azalma oldu gibi. Karınca tozları varmış bulamadım bi türlü bulsam kökten çözüm olacak. Öldürmek istemiyorum ben de ama mecbur kalıyor insan artık. Mutfağa her girişimde köşe bucak yine dadandılar mı diye bakınır oldum

B.A.R.O.N bunu beğendi.
Yüklüyor...
15/10/2018 - 22:50