Evde son sözü kim söylemeli?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MasteLaa

MasteLaa

Üye

centilmenlik icabı :D ben kadına yer veriyorsam insanımdır ama ben kalkmadan benden yer isteyen kadın insan değildir...
Eğer biri derse kalk yer ver sonra seke seke otobüste arkaya veya öne yürü :ehe

CABBAR

CABBAR

Üye
lafı çevirme halis az önce öle demyrdun korktun demi :D

- - - Eklendi - - -

vermesinler kardeşim oda erkeklerin bayanlara olan acizliği bayan görünce dayanamyrlar yalandan kibarlık yapacaklar çakallar :D :D

Vermeyince ne dedikodu yaparsınız haa:p

CABBAR

CABBAR

Üye

Yok canım kibarlık light'lık mı oluyor ki yani bana aşırı kibarsın derler çevremde :D Şimdi cidden aklımda soru işareti oldu :kıskıs:

Vuhu bendensin kardeşim :kıskıs:

Sen de canımızsın :tebessüm: :op:

Yok canım biz çok başkayız :kıskıs:

Ben vallahi herkese veriyorum yer ama şimdi okula giderken de sabahın köründe hep çarşıya giden bayanlar oluyor ben hep ayaktayım :D

Fatih can yaşlı hamile ve rahatsız değılse vermeyeceksin:) Bir gün Afyondan bizim ilçeye geliyorum bi baktım erkeklerin hepsi oturuyor bayanların hepsi ayakta :):)

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Fatih can yaşlı hamile ve rahatsız değılse vermeyeceksin:) Bir gün Afyondan bizim ilçeye geliyorum bi baktım erkeklerin hepsi oturuyor bayanların hepsi ayakta :):)
Ben zaten yaşlıların çarşı pazar gezmesine karşıyım abim :)

• Beğen
Tepkiler: nazlican
doctorrr

doctorrr

Üye

Eğer biri derse kalk yer ver sonra seke seke otobüste arkaya veya öne yürü :ehe
ha eğer yaşlıysa evet kim olursa olsun kalkılır ama şimdi gelip concon un biri bana 'kalkarmısaaan'' derse ilk telefonu kurcalarım sonra camdan dışarı bakarım falan :P:

• Beğen
Tepkiler: nazlican
CABBAR

CABBAR

Üye
he dedikodu yapyrz dioruz şu kalksada biz otrsak pişmiş kelle gibi yayılmş diye :D

- - - Eklendi - - -

ahahhahahahahaah anlıyrsun bayanlardan :D :D :d:

Hele teyzeler yok mu binmeden diyorlar nasılsa biri yer verir diye:) onlar haklı ama. Genç ise vermeyeceğim bundan sonra :9 Zaten pek vermezdim

- - - Eklendi - - -

ha eğer yaşlıysa evet kim olursa olsun kalkılır ama şimdi gelip concon un biri bana 'kalkarmısaaan'' derse ilk telefonu kurcalarım sonra camdan dışarı bakarım falan :P:

"kalkarmısaaan" böyle dediyse zaten onu :destere:

- - - Eklendi - - -

Ben zaten yaşlıların çarşı pazar gezmesine karşıyım abim :)

Aha aynı ben :):)

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
nese beyler bn haklıyım dağılın konu çok dağıldı :D

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
ne komiksiniz haaaa :D :D çokk qüldüm valla :D:D sizde olmasanız bizler naparz otobüslerde minübüslerde :D :D saygılarr :D

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Minibüste otobüste sakat şeyler olabiliyor ama öyle erkeklerde var ve malesef light erkekler buna seyirci kalabiliyor şahsen ben görsem bir bayana karşı birşey yaptığını dalarım :D

MasteLaa

MasteLaa

Üye

Kalkarmısaaannn ayyy odunlaşmaa bee :naughty:

nazlican

Üye
    Konu Sahibi
tmm beyler bakın dün konuma kilit yedim msjlarım silindi dağılalım bak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt