evde ingilizce öğrenmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
evde ingilizce öğrenmek
Evde ingilizce ögrenilir mi bunun için bana bi kaynak kitap önerebilir misiniz ? nasıl bi yol izlemeliyim yardımmm

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
Okulda öğrenemiyoruz evde bence hiç olmaz bu iş :ehe

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
​denemekten zarar gelmez :D

Türe

Türe

Üye
Bir suru site mevcut google dan bir arstir

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi
siteden ziyade kitap filan olsa daha iyi olur. herşeyi netten hallediyoruz mürekkep kokusuna hasret kaldım :D

ugur1000

ugur1000

Üye
daylight 80 cd lik seti indir bir de tell me more diye bir prog vardı onuda araştır bi

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Valla evde öğrenirsinde pratik yapacak birisi lazım.Her ne kadar bilsen bile pratik yapmadan olmuyor.İngilizce düşünebilmeye başlamadan akıcı konuşamıyorsun.Bunun içinde bol bol pratik gerekiyor.Zaten yurtdışına çıkmanın en büyük olayıda bu.

Mufche

Mufche

Üye
ingilizce mmorpg oyunlarda oynayarak gelistirirsin , benim ing. bu sayade gayet güzel

1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
siteden ziyade kitap filan olsa daha iyi olur. herşeyi netten hallediyoruz mürekkep kokusuna hasret kaldım :D
sen bence bi kırtasiye yolunu tut. hem öğrenme hem de çalışma kitabı al yanına da bi tane sözlük her gün belirli saatte çalış bol bol tekrar yap bol bol kelime ezberle.

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
En iyisi ingilizcesi iyi bi manita bul abi sen :ehe:

c0u

c0u

Üye
    Konu Sahibi

sen bence bi kırtasiye yolunu tut. hem öğrenme hem de çalışma kitabı al yanına da bi tane sözlük her gün belirli saatte çalış bol bol tekrar yap bol bol kelime ezberle.

en kolay yolu o gibi geliyor

- - - Eklendi - - -

daylight 80 cd lik seti indir bir de tell me more diye bir prog vardı onuda araştır bi

​araştırıyım sağol önerin için

- - - Eklendi - - -

Valla evde öğrenirsinde pratik yapacak birisi lazım.Her ne kadar bilsen bile pratik yapmadan olmuyor.İngilizce düşünebilmeye başlamadan akıcı konuşamıyorsun.Bunun içinde bol bol pratik gerekiyor.Zaten yurtdışına çıkmanın en büyük olayıda bu.

​çok haklısın biraz ögrenelim şu dili gerisini hallederim

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye
ingiliz bi manita bul evde ingilizceyi çözersin(manita bulmak için ing gerekiyo)

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kitap Al ..

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye

mazlum kitaptan öğrenilmez fransızca öğrenirken neler yaşamadımki

Fransizca'yi Birtek Sen Mi Ogrendin Aga .? :)

Ama Acikcasi .. Bende Bruksel'den Bir Manita Bulmustum .. Her Hafta Beni Masrafa Sokuyordu ..

Ama Olsun Sonunda Dili Ogrendimm .. :D

GuitaristBoy

GuitaristBoy

Üye

Fransizca'yi Birtek Sen Mi Ogrendin Aga .? :)

Ama Acikcasi .. Bende Bruksel'den Bir Manita Bulmustum .. Her Hafta Beni Masrafa Sokuyordu ..

Ama Olsun Sonunda Dili Ogrendimm .. :D
abi mesela ing bizim için kolay olurdu çünkü flemenkçe bilioz çok yakın bi dil ingilizceye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt