Ev İçin Kablosuz Hangi Model Modemi Tavsiye Edersiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Ev İçin Kablosuz Hangi Model Modemi Tavsiye Edersiniz ?
Benim aklımda bunlar var ne dersiniz tavsiye edermisiniz

------------------

ASUS DSL-N55U 300MBPS DUAL-BANT 3G DESTEKLİ KABLOSUZ-N 4 PORT ADSL2+ MODEM

---------

ZyXEL VMG3312-B10A v2 Kablosuz 300Mbps ADSL2+/VDSL2 3G Modem/Router

----------------

1.Kopma yapmaması

2.Sinyal gücü kuvvetli olmalı

8 tane cihaz kablosuz olarak baglanacak

BRKTNL

BRKTNL

Üye
AirTies'ın 5650v3 modemini kullanıyorum, evin her yerinden full kademe çekiyor en fazla 1 kademe düşüyor (evim çok geniş bu arada). Üstelik anteni de yok gayet modern ve tam bir performans veriyor.

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
AirTies'ın 5650v3 modemini kullanıyorum, evin her yerinden fu ll kademe çekiyor en fazla 1 kademe düşüyor (evim çok geniş bu arada). Üstelik anteni de yok gayet modern ve tam bir performans veriyor.
AirTies'ın 5450 v3 modemi var bende kullanıyorum sorun yok sadece kopma sorunu yaşıyorum 8 cıhaz baglanıyor kablosuz olarak kopmalardan bıktım usandım

BRKTNL

BRKTNL

Üye
Bizde de 6 cihaz bağlı ama sorun görmedim şimdiye dek.

Wandeta

Wandeta

Üye
    Konu Sahibi
Bizde de 6 cihaz bağlı ama sorun görmedim şimdiye dek.
Sonuç olarak bendeki modem arızalı demek oluyor bu
AirTies'ın 5650v3 modemini kullanıyorum, evin her yerinden fu ll kademe çekiyor en fazla 1 kademe düşüyor (evim çok geniş bu arada). Üstelik anteni de yok gayet modern ve tam bir performans veriyor.
Benim evde geniş diger odalarda düşerse 1 kademe düşüyor ama 1 saniye veya 10 saniye süresi ile kopmalar yaşıyorum sıkımtım bu oyuzden modem arayışına girdim.
Aslında sorunum baglandıgım 8 cihazla modem arası kopma durumu yoksa Access Point almak daha mantıklı

Why Always Me

Why Always Me

Üye
ZyXEL VMG3312 B10A v2 alabilirsin kardesim, ben evde kullanıyorum sorunsuz stabil çalışan wlan sinyal kalitesi üst düzey bir ürün.

Üst Alt