Euro Truck 2 Görüntü bulanık [ÇÖZÜLDÜ]

Sponsorlu Bağlantılar

messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
Euro Truck 2 Görüntü bulanık [ÇÖZÜLDÜ]
Merhaba, ürünü bilgisayara yükledim ama aşağıda ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi yazılar hiç okunmuyor, görüntü çok bulanık. Acaba bunun nedeni nedir ? Patc kurdum yine aynı. Uyumluluk sorunlarını gider dedim durum yine aynı. Ne yaptıysam bir çözüm bulamadım. Oyunu kaldırıp tekrar kurdum sorun yine aynı. evde 600 liralık asus bilgisayar var onda sorunsuz çalışırken, monster de bu sorunu yaşadım.

Nasıl düzeltebilirim acaba ?

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
aynı kurulum dosyasından başka bilgisayarda sorun çıkarmadıysa kurulum dosyasında bi sıkıntı yok demek, bu ihtimal elendi.
gelelim kullandığın bilgisayara, monster laptopunda çift ekran kartı mı mevcut? oyunu onboard kartta açmış olabilir sistem, nvidia ayarlar panelinden oyunun exe dosyasını nvidia ile açmasını varsayılan yapıp tekrar dene. bir de oyunun çözünürlük ayarlarını laptopunun çözürnürlüğü ile aynı olmasına özen göster. belki oran farkından (16:9,16:10...) dolayı da sıkıntı yaşatmış olabilir

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
messevim

messevim

Üye
    Konu Sahibi
aynı kurulum dosyasından başka bilgisayarda sorun çıkarmadıysa kurulum dosyasında bi sıkıntı yok demek, bu ihtimal elendi.
gelelim kullandığın bilgisayara, monster laptopunda çift ekran kartı mı mevcut? oyunu onboard kartta açmış olabilir sistem, nvidia ayarlar panelinden oyunun exe dosyasını nvidia ile açmasını varsayılan yapıp tekrar dene. bir de oyunun çözünürlük ayarlarını laptopunun çözürnürlüğü ile aynı olmasına özen göster. belki oran farkından (16:9,16:10...) dolayı da sıkıntı yaşatmış olabilir
ilginiz için teşekkürler. sorunu dün çözdüm. Dediğiniz gibi laptopun çözünürlüğü ile uymadığı için görüntü bulanıktı. Belgelerimden cfg ayarlarını yaptım sorunsuz kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: ceza87
ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
:rica: iyi oyunlar, iyi sevkiyatlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: mehsevim

Üst Alt