Çoklu Paylaşım Ets 2 maxicep scania skin mod , Turk dorse mod ve diğer modlar...

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
abi dorse yamasını nereye atayım yada team wiwerla bağlan yap nolurya

Anil-D

Anil-D

Üye
tamam :good: oyuna girince kenarda modlar yazıyor boş

- - - Eklendi - - -

o ne oluyor

- - - Eklendi - - -

şuan deneme sürümü oynuyorum inşallah yarın düzelicek

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
indirip deneyenler, olumlu yada olumsuz görüşlerini yazarlarsa memnun olurum..

Uhops

Uhops

Üye
indirip deneyenler, olumlu yada olumsuz görüşlerini yazarlarsa memnun olurum..
Bunu indrip mod dosyasına atınca otomatik olacak mı ? Yoksa yeni profil açıp yan taraftan modu aktif etmek için tik koyacakmıyız ve her seferinde otomatik bu dorse gelecek mi?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Bunu indrip mod dosyasına atınca otomatik olacak mı ? Yoksa yeni profil açıp yan taraftan modu aktif etmek için tik koyacakmıyız ve her seferinde otomatik bu dorse gelecek mi?
Yeni profil oluşturduğunda bir defaya mahsus aktif etmen gerekir... iptal etmediğin sürece o profilde kullanabilirsin.

Uhops

Uhops

Üye
Birbirine benzer fazla mod yükleme, çakışır sonra...
Tamam. Ben oyuna yeni başladım kendi şirketim falan yok. Sadece tek seferlik iş yapıyorum. Tek seferlik iş yaparken bu 2 skini nasıl bulacam.Veya scania tırı nasıl alacam. benim galerimde sadece volvo var.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Tamam. Ben oyuna yeni başladım kendi şirketim falan yok. Sadece tek seferlik iş yapıyorum. Tek seferlik iş yaparken bu 2 skini nasıl bulacam.Veya scania tırı nasıl alacam. benim galerimde sadece volvo var.
kendi işini kurana kadar skin modunu kullanamazsın, ama şirket dorseleri modunu kullanırsın...farklı şehirlere gidince diğer firma galerileride açılacak, oradan istediğin aracı alırsın

Uhops

Uhops

Üye
kendi işini kurana kadar skin modunu kullanamazsın, ama şirket dorseleri modunu kullanırsın...farklı şehirlere gidince diğer firma galerileride açılacak, oradan istediğin aracı alırsın
Cheat angine ile seviye atlıyım en iyisi :D
Sen bana kendi profil dosyanı upload edermisin. İçinde skini kullanacabileciğim araba alınık olan : ) :rolleyes:

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
çalışmaz.. bendeki modların aynısından sende de olması lazım mesela..

Uhops

Uhops

Üye
çalışmaz.. bendeki modların aynısından sende de olması lazım mesela..
Tamam. :)Yamaları yaptım ama araba dönerken yan yatıyor. Ve 150-160 yaptığım zaman arabayı yollada tutamıyorum.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
kullandığın psychic moddan olabilir...

virajlara süratli girersen yan yatması normal :DMaxicep scania skin modu tekrar düzenlendi arkadaşlar, ve yakında türkçe radyolar modunu düzenleyip paylaşacağım...
iyi oyunlar :sofer:

• Beğen
Tepkiler: GDDR5
Anil-D

Anil-D

Üye
Benzinlik bende olmuyor gene abi

Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Tüm modlar bende sorunsuz çalışıyor, modu attıktan sonra eski oyuna devam ediyorsan ondan olmuyor olabilir, yeni oyuna başlamalısın...

• Beğen
Tepkiler: Anil-D
Anil-D

Anil-D

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
    Konu Sahibi
Türkçe radyolar modu eklenmiştir...