Etkin Beklemedeki wlan, arama, ajanda gibi yazılar kalkıyor... :)

Sponsorlu Bağlantılar

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
Etkin Beklemedeki wlan, arama, ajanda gibi yazılar kalkıyor... :)
Etkin Bekleme Menüsündeki arama, ajanda, wlan falan filan sizi rahatsız ettiyse yada benim gibi bir resim koyduğunda kaş göz gibi
tam can alıcı noktalara denk gelen yazılara sinirleriniz bozuluyorsa aşağıda yapmış olduğum paketi indirin :sn:

Ekrandaki arama, ajanda kaydı gibi etkin bekleme ekranının altındaki yazılardan istediklerimizi kaldırabileceğiz. Şöyleki;

• İlk önce RomPatcher adlı uygulamayı telefonumuza yüklememiz gerekiyor arkadaşlar.Eğer varsa bunu yüklemenize gerek yok.

• Sizlere 4 adet .rmp dosyası vereceğim. Baktığınızda adlarından da anlaşılacağı gibi kaldırmak istediğimiz şeylerin yamalarıdır.

• Şimdi bu yamaları E:\patches\ içine atyoruz.Eğer bu klasör yoksa biz oluşturuyoruz ve buraya dosyalarımızı atıyoruz.

• Ayarlara girip etkin beklemeyi kapalı yapıyoruz arkadaşlar.Sakın unutmayın ayarlar-kişileştirme-bekleme modu'ndan etkin beklemeyi kapatıyoruz.

• RomPatcher uygulamasını çalıştırıyoruz ve kaldırmak istediğimiz yamanın üstüne gelip patch-apply yapıyoruz.

• Şimdi tekrar ayarlara girip etkin beklemeyi açın bakalım masaüstüne geri döndüğünüzde neler göreceksiniz :)

:megafon:: Arkadaşlar telefonu kapatıp açınca tekrar rompatcher a girip tekrar aplly yapmanız gerekmektedir çünkü yazılar tekrar çıkıyor.
Çok zor bişey değil zaten sadece tekrar aplly yapacaksınız o kadar ama sakın unutmayın ilk işlem etkin beklemeyi kapatmak :oke:

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: adata, bymen07, denge_067 ve 6 diğerleri

dr.bahaeddin

dr.bahaeddin

Üye
auto lu rom patcher çıktı hocam her açışta tekrara gerek kalmaz artık saygılar güzel paylaşm
bi kaç ss koysan çok ii olurdu ya

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
bunda da var hocam yeni farkettim valla :)

M.H.Orhan

M.H.Orhan

Üye
Congreatulatıons!!!:)

cirkinn

Üye
teşekkürler beni rahatsız etmiyor

merkez-1

Üye
Eline sağlık çok güzel.

grcn006

Üye
paylaşım için saol

xapex

Üye
Rom patcher'i yukledim.
verdigin dosyalari E'de Patch dizinine attim (Hafiza karti oluyor bende E)
Rom Patcher'a girdim fakat patch'ler gorunmuyor ekranda, menuleri sectim ama yine olmadi. O dosyalari nasil calistiracagimi bulamadim.

pisicikk

pisicikk

Üye
emeğine sağlık :) teşekkür ederisss ;)

Node

Node

Üye
paylaşım için teşekkür ederim.

xapex

Üye
yokmu arkadaslar yardim edecek?

canruh

canruh

Üye
ustam sen ekreandakilerimi bahsediyorsun acaba kalklyor derken eger ekrandakileri dyorsan daha kolay yöntem var eetkin beklemeye girersin ordan aç kapa secenegi var kapa şecenegini tıkla kapat ugraşma boşa

ilkkonuk

Üye
saolasin kardes senin gibi benide sinir etmeye baslamisti ama sayende denedim ve oldu cok saolasin
ama benim telde birde cevrim ici paylasim var onu nasil kaldiracagim ayni öbürkünlerin yaninda yeni versiyon attim o zaman cikti simdiden sagol

Ue-Gazi

Ue-Gazi

Emekli Yönetici
Sistemimde Denedim Gayet Düzgün Bir Şekilde Çalıştı... Paylaşımın İçin Teşekkür Ederim...

carsi.memy

Üye
arkadaşlar e65 te mesela msj geldiğinde ya da çağrı olduğunda etkin bekleme açıkken ,etkin bekleme altındaki satırlarda gözüküyor msj çağrı vs...bende 6120c var bende etkin beklemedeyken yine standar 1yeni msj alındı yazısı çıkıyor.. e65 teki gibi olmasını istiyorum ne yapmam gerekir bilen varmı acaba??

5700xpress

Üye
menü>ayarlar>tel. ayarları>genel>kişiselleştirme>bekleme modu>etkin bekleme sekmesine gelin ve açık durumunu kapalı yapın.işte bu kadar boşuna uğraşmışsın dostum :)

mert5

mert5

Üye
emeğine sağlık dostum walla kurtuldum ya şu illetlerden :D gerçi en alttakini kaldırmak yeterli oldu :D:D:D

omen632

omen632

Üye
tşk eline sağlık

tayfuntrnk

tayfuntrnk

Üye
yau yeni versiyonla antik kuntik bişi geldi onuda patchleyemezmiyiz??
share online muabbeti..

komiks

komiks

Üye
n73 te olmuyo dimi bu arkadaşlar:sahan:

Üst Alt