Etkin bekleme çubuğundan istediklerimizi kaldırmak için bana yardım edin :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
Etkin bekleme çubuğundan istediklerimizi kaldırmak için bana yardım edin :(
N95 kullanıcısıyım ve ekranda şu etkin bekleme çubuğu varya arkadaşlar işte ben ondaki mesela arama ve ajanda kaydı yazan yeri kaldırıp başka birşeyler koymak istiyorum yada koymasamda olur.Bana yardım ederseniz çok sevinirim arkadaşlar.Bununla ilgili bir program görmüştüm ama şimdi arattım arattım bulamadım :(:sn::(

• Beğen
Tepkiler: hassan27

cs1453

cs1453

Üye
bulursan haber ver bizede

-------------------------------------------
korsanradyo.tr.gg
--------------------------------------------------------

imotep_1

Üye
evet ya bende çok istiyorum .. bulursan banada söle :D

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar en kısa zamanda yeni bir konu açacağım çünkü çaresini buldum..Bekleyin en kısa zamanda bomba gibi geliyorum :)

toprakumit

toprakumit

Üye
Bu konu buraya nasıl açılmış yöneticiler!!!!

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşlar yapacağınız şey menü>araçlar>ayarlar>Genel>Kişileştirme>Beklememodu>etkinbekleme>kapalı dediğinde ekran üstünden herşey kalkar....

Fakat açık olupta menü>araçlar>ayarlar>Genel>Kişileştirme>Beklememodu>Etkin Bekleme Uygulamaları dersen o zaman istediğin uygulama ile değiştirebilirsin....

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
çok bilen arkadaşım o zaman orda yazan wlan yazısını arama yazısını ajanda yazısını kaldırda görelim bahsettiğin ayarlardan... Ordan yapıldığını söylüyorsun ya...

toprakumit

toprakumit

Üye
Kardeşim ben sadece bekleme modu olarak okudum yada öle anladım... Sadece bu kadar onları değiştirmen için sana program lazım... ama şu anda aklımda programın adı yok ;) bulduğum zaman atarım sana :oke:

toprakumit

toprakumit

Üye
Arkadaşım bunları biliyosan yada alıntı yapıyosan neden konu açma gibi bir şey yaptın :hmmm

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bunları biliyosan yada alıntı yapıyosan neden konu açma gibi bir şey yaptın :hmmm
bilmiyordum ve çok fazla araştırdım en sonunda da buldum ve paylaşmak istedim hepsi bu kadar... Yanlış bişi yapmadım kanımca :pro:

toprakumit

toprakumit

Üye
yapmadın zaten ama önce konu açmadan araştırma yapsaydın sonrada yardım konusu olarak açsaydın daha ii olurdu neyse eline sağlık ;)

Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
çok bilen arkadaşım o zaman orda yazan wlan yazısını arama yazısını ajanda yazısını kaldırda görelim bahsettiğin ayarlardan... Ordan yapıldığını söylüyorsun ya...
abime laf yok:nono:

sametugba

sametugba

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar burasi paylasim merkezi sorunlarida,bulduklarimizida paylasacagz dimi.peki madem cevabi evet neden arastirmadan actin gbi knular tartisiliyor sonucta bir zaman zarfi icerisinde biseyler sorulmus ve snra bulundugu anda da paylasilmak istenmis :S ben bulup ta paylasmayada bilirdim sessiz kalirdim kimsede bsey diyemez di.ben telefonumdan bile griyorum ve konulara hep yardmci olmaya calisyorum lutfen bu kadar basit seylerde neden gbi sorular sormayalim.neyse fazla uzatmaya gerek yok yoneticilerde umarim kisa bir sure icerisinde silerler bu konuyu ve tartisma sona erer.iyi gunler...

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Beyler tartışmaya gerek yok arkadasın bir sorunu varmıs daha sonra cozum yolunu bulmus ve herkez yaralansın dierek siteye eklemıs tebrık edıorum nede olsa burası bir paylasım sıtesı dimi ama herkeze iyi forumlar(ELECTRONİC):)

toprakumit

toprakumit

Üye
Ya ben senin neden bu konuyu açtın diye demedim zaten ben tartışma ortamı hazırlamıyorum. Senin yaptığın gerçekten çok ii bişey :oke:
Fakat yardım ediyosan başkalarına sana inanmaları için senin yardım konuları açmaman lazım ve sıkıntıya düşersen bile bak sonra yaptığın gibi araştırma yapman lazım... Bak sonunda bulunuyor. Keşke diyorum bunuda senin için diyorum bu yardım konusunu açmadan bunu bulsaydın ve bizle paylaşsaydın :op:

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
her neyse sorun düzeldiğine sevindim ama toprakumit hepimizin abisi ve bilmişlik yapmıyor o bilmediği şeylerde yardımcı olamam diyor
dikkat edersen biz burada aile gibiyiz...abijime laf söylerken kelimelerini daha dikkatli seçseydin ii olurdu...

neyse...ilk defa gördüğüm için hoş geldin! diim bari...

iyi paylaşımlarda bulunursun bundan sonra umarım...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt