Etkileyici parfüm önerileri

Sponsorlu Bağlantılar

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Etkileyici parfüm önerileri
Arkadaşlar D&P'den parfüm set almayı düşünüyorum 35-50 arası. Normalde hugo boss kullanıyorum kokusu fena değil bilen bilir zaten fakat değişiklik yapmayı düşünüyorum bu seferlik. Böyle etkileyici önerebileceğiniz parfüm markaları nelerdir?

Mert

Mert

Üye
lacoste red. 2 kız arkadaşım da çok beğenirdi, çevremden de olumlu tepkiler aldım hep.

• Beğen
Tepkiler: revengefire44

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
Mert

Mert

Üye
Hocam D&P'de her çeşit parfüm bulunuyor mu bi bilgin var mı?
kardeş valla d&p'yi hiç kullanmadım ama ünlü markaların nerdeyse tamamını üretiyorlardır. açık parfüm ne kadar kalitelidir kokuyu ne derece tutturabilirler bilmiyorum. boyner'de falan parfüm satan yerlerde kokusuna bi bak beğenirsen d&p'de karşılaştırıp ona göre alırsın.

revengefire44

Üye
    Konu Sahibi
kardeş valla d&p'yi hiç kullanmadım ama ünlü markaların nerdeyse tamamını üretiyorlardır. açık parfüm ne kadar kalitelidir kokuyu ne derece tutturabilirler bilmiyorum. boyner'de falan parfüm satan yerlerde kokusuna bi bak beğenirsen d&p'de karşılaştırıp ona göre alırsın.
D&P de 39tl'ye set şeklinde parfümü, 2 deodorant, birde minik bir hediyesi var onu tam anlayamadım ne olduğunu. bugün aldım. D&P hakkında hep olumlu şeyler duyuyorum, bir süre kullanayım ne derece etkili olduğunu az çok anlarız zaten

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Bahsi geçen fiyatlara Avon Elite Gentleman öneririm.
Rochas ve boss bottled dışına çıktığım tek parfüm kendileri zaten kokusu bottled andırıyor.

Üst Alt