Espier Dialer V2.0.3 Türkçe Metyuu

Sponsorlu Bağlantılar

nina16

nina16

Üye
Metyuu önce kolay gelsin sana, Espier Dialer sorunlu, daha iyisi olan Hi Dialer uygulamasını buraya atarım, onu çevirirsin arkadaşım... Başarılar diliyorum

• Beğen
Tepkiler: doganoglu66

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Teşekkürler nina16, gönder uygulamaya çevirisine bakayım. Bazı dosyaları çeviri programı açmıyor ne hikmetse.Google playden baktım iki uygulamanında arayüzü birbirine benziyor

marist

marist

Üye
Eline sağlık.

nina16

nina16

Üye
Buyrun, Hi dialer 1.9 apk indirme linki:
Kolay gelsin kardeşim...
Hayırlı cumalar herkese!

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler kardeşim. hayırlı cumalar

mert061888

Üye
Metyuu Kardeşim bu daileri ilk yüklediğimde iphone gibi arama ekranı cıkıyodu sanırım tanıtımdı simdi o ekran çıkmıyor . Onu nasıl tam sürüm yapabilirm ?

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
artık ingilizce sürümü çevirirnce uygulamada oynama yaptığımızdan onay kodu vermiyor. ingilizcesini yükleyip dene kardeşim malesef ingilizcesini kullanacağız.

• Beğen
Tepkiler: mert061888

mert061888

Üye
artık ingilizce sürümü çevirirnce uygulamada oynama yaptığımızdan onay kodu vermiyor. ingilizcesini yükleyip dene kardeşim malesef ingilizcesini kullanacağız.
Kardesim benim farklı bi sorunum var yardımcı olabilir misin

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim ben uygulamayı kullanmıyorum. uygulamayı istek üzerine çevirmiştim. Kullanan arkadaşlara danışırsan daha net bilgi alırsın kusura bakma yardımcı olamıyorum.

• Beğen
Tepkiler: kama418

cosis

Üye
:tşk:

sanal_birisi

Üye
Selamun Aleyküm.
ya kardeş verdiğin programı yüklüyorum onaylanma istiyor yapıyorum %80 e kadar geliyor sonra hata veriyor.Bir yardımcı olur musun ?

kimyaci97

kimyaci97

Üye
Olmuyorr

metyuu

metyuu

Üye
    Konu Sahibi
Uygulama eski sürüm olduğundan artık bu sürüm onay vermiyor olabilir

06Nurettin

Üye
uygulama çalışmıyor.lisansı onaylamıyor..

• Beğen
Tepkiler: endel

aiii

Üye
Açılmıyor

yayalarlim

yayalarlim

Üye
Teşekkürler

06Nurettin

Üye
geçersiz lisans diyor..