Eskilere Dönüyoruz....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Eskilere Dönüyoruz....
Konunum Amacı Eski Zamanlardaki Şeyleri hatırlamak

örn: film , bilgisayar oyunu , atari gibi şeyler :D

Ben Başlıyorum

2003 te çıkan Matrix 3 filmi dün gibi aklımda :D :yuru:yuru:yuru:yuru (h)(h)(h)(h) :naughty::naughty::naughty::naughty: :oke::oke::oke::oke: :islik:islik:islik :aha::aha:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
TSUBASA:naughty:

Sandrake

Sandrake

Üye
Eskiden çekilen efes pilsen reklamları

süperler

maxirabit

maxirabit

Üye
80'ler.

----------Eklendi @ 23:06:02 ---------- Yazıldı @ 23:04:36 ----------

bu reklam mı?

ALPARS™

ALPARS™

Üye
çocukluğumda şirinler,kuzenlerim,bizimkiler,yedi numara,gençliğimde pusat:d:Hey gidi günler...

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Deli Yürek , Eski KvP ler , Başka.... , Hayatımda Önemli Bir Sinema Yeri Olan Matrix Filmler , Korsan Tezgahlar , Bir çok şey aklımda :D

zaza

zaza

Üye
eski bayramlar somuru:

maxirabit

maxirabit

Üye
Candy,tom ve jerry,varyemez,power rangers,derken bu günler geldi.
Bu yaşa geldim en sevdiğim çizgi film,Bir de bazen belgesel falan,tabi film ama her film izlemem.
Bunların haricin de tutupta başka kanallar da takipçilik yapmam.
Tutupta bir dizi yada bir program izlersem kayış atar.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Valla Eskiden Oyuncak Silahları Alır , Fiyaka Gözlükleri Çeker , Siyah T-shirtimi giyer , bir matrix karakteri olmaya çalışırdım :D

maxirabit

maxirabit

Üye
Gazeteler kuponla çok güzel materyaller verir'di hatta hatırlıyan bilir ismi lazım değil bir gazete cep telefonu vermişti,şimdiyse en işe yaramaz ne varsa onu dağıtıyorlar.
Biriktirmek yerine okumayı tercih eder oldum.

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Küçüklüğümden Biri Cep Telefonu Manyagı yım , Nerede İyi Bir Model Cep telefonu görürsem onu alır oyun oynarım , ama şimdi 5371 im var :D

----------Eklendi @ 23:36:15 ---------- Yazıldı @ 23:21:45 ----------

Çok eskiden Bişey Hatırlıyorum , Anılarımı Zorlarsam , Rahmetli Babam Korsan Tezgahtan bir matrix filmi almıştı , ama 1-2-3 degil , resim aynı , filmi taktık , bir bodrumda , bir grup konuşuyordu , sigara felan içiyorlardı , sonrasında hatırlıyorum ki , filmi degiştirip parayı geri almıştık :D

fnldstntn

Üye
Bir zamanlar Pokemon vardı Tom ve Jery vardı ve en iyisi Bugs Bunny vardi zevkle sıkılmadan izlerdim....:bye2: çocukluk günleri...:bye2:

maxirabit

maxirabit

Üye
Küçüklüğümden Biri Cep Telefonu Manyagı yım , Nerede İyi Bir Model Cep telefonu görürsem onu alır oyun oynarım , ama şimdi 5371 im var :D

----------Eklendi @ 23:36:15 ---------- Yazıldı @ 23:21:45 ----------

Çok eskiden Bişey Hatırlıyorum , Anılarımı Zorlarsam , Rahmetli Babam Korsan Tezgahtan bir matrix filmi almıştı , ama 1-2-3 degil , resim aynı , filmi taktık , bir bodrumda , bir grup konuşuyordu , sigara felan içiyorlardı , sonrasında hatırlıyorum ki , filmi degiştirip parayı geri almıştık :D

Başın sağolsun:(

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi

Başın sağolsun:(

Dostlar Sagolsun abi :D

----------Eklendi 24.04.2011 @ 00:26:36 ---------- Yazıldı 23.04.2011 @ 23:58:33 ----------

valla bişey söyliyim mi 2002 deki showtime filminin türkçesi kalmamış artık sitelerde , neden sitelerdeki server ve hostingler verileri yenilenmedikçe filmlerde yenilenmiyor :( :off:

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
3310 un iphone değerinde olması :ağlarım::ağlarım:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Pikachu

Kral 63

Kral 63

Üye
Beyblade ne günlerdi

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Zaboo Mafoo :D

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
:d:pokemon

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt