Eskilere Dönüyoruz....

• 23 Nisan 2011
  • 1122 Okunma
  • 31 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Konunum Amacı Eski Zamanlardaki Şeyleri hatırlamak

örn: film , bilgisayar oyunu , atari gibi şeyler :D

Ben Başlıyorum

2003 te çıkan Matrix 3 filmi dün gibi aklımda :D :yuru:yuru:yuru:yuru (h)(h)(h)(h) :naughty::naughty::naughty::naughty: :oke::oke::oke::oke: :islik:islik:islik :aha::aha:

Yazan: Xilence
  2. TSUBASA:naughty:

3. çocukluğumda şirinler,kuzenlerim,bizimkiler,yedi numara,gençliğimde pusat:d:Hey gidi günler...

4. Deli Yürek , Eski KvP ler , Başka.... , Hayatımda Önemli Bir Sinema Yeri Olan Matrix Filmler , Korsan Tezgahlar , Bir çok şey aklımda :D

5. eski bayramlar somuru:

6. Candy,tom ve jerry,varyemez,power rangers,derken bu günler geldi.
    Bu yaşa geldim en sevdiğim çizgi film,Bir de bazen belgesel falan,tabi film ama her film izlemem.
    Bunların haricin de tutupta başka kanallar da takipçilik yapmam.
    Tutupta bir dizi yada bir program izlersem kayış atar.

7. Valla Eskiden Oyuncak Silahları Alır , Fiyaka Gözlükleri Çeker , Siyah T-shirtimi giyer , bir matrix karakteri olmaya çalışırdım :D

8. Gazeteler kuponla çok güzel materyaller verir'di hatta hatırlıyan bilir ismi lazım değil bir gazete cep telefonu vermişti,şimdiyse en işe yaramaz ne varsa onu dağıtıyorlar.
    Biriktirmek yerine okumayı tercih eder oldum.

9. Küçüklüğümden Biri Cep Telefonu Manyagı yım , Nerede İyi Bir Model Cep telefonu görürsem onu alır oyun oynarım , ama şimdi 5371 im var :D

----------Eklendi @ 23:36:15 ---------- Yazıldı @ 23:21:45 ----------

Çok eskiden Bişey Hatırlıyorum , Anılarımı Zorlarsam , Rahmetli Babam Korsan Tezgahtan bir matrix filmi almıştı , ama 1-2-3 degil , resim aynı , filmi taktık , bir bodrumda , bir grup konuşuyordu , sigara felan içiyorlardı , sonrasında hatırlıyorum ki , filmi degiştirip parayı geri almıştık :D

10. Bir zamanlar Pokemon vardı Tom ve Jery vardı ve en iyisi Bugs Bunny vardi zevkle sıkılmadan izlerdim....:bye2: çocukluk günleri...:bye2:

11. Aynen Abi

12. Başın sağolsun:(

13. Dostlar Sagolsun abi :D

----------Eklendi 24.04.2011 @ 00:26:36 ---------- Yazıldı 23.04.2011 @ 23:58:33 ----------

valla bişey söyliyim mi 2002 deki showtime filminin türkçesi kalmamış artık sitelerde , neden sitelerdeki server ve hostingler verileri yenilenmedikçe filmlerde yenilenmiyor :( :off:

14. 3310 un iphone değerinde olması :ağlarım::ağlarım:

15. Pikachu

16. Beyblade ne günlerdi

17. Zaboo Mafoo :D

18. :d:pokemon

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
26/09/2018 - 13:34