Eskilerden Kimler Geri Geldi?

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Eskilerden Kimler Geri Geldi?
Konuyla ilgili detaylı bilgi => Duyuru - Bir seferliğe mahsus, tüm engelli üyelerin giriş engelleri kaldırılmıştır

Bildiğiniz üzere bugün forumda daha önce ban yemiş bütün kişilerin hesaplarında bulunan ban kaldırıldı. Eski üyelerimize de bir şekilde ulaşmaya çalıştık. Gelenler arasında kimler var bir görelim :) Eğer daha önce ban yemiş tanıdıklarınız varsa forumdan ulaşabiliyorsanız sizde haber verebilirsiniz :oke:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper ve TheNightMare.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Ban yemedim ama bi mesaj birakayim :) buğra reis co mod olmussun gormeyeli ya

• Beğen
Tepkiler: Buğra
maviyesil1

maviyesil1

Üye
ban yemiş biri olarak mesajınızı görmesem unutmuştum üye olduğumu hatırlattınız...
Bu arada bende androidli oldum. Buralar sessiz ve sakin olmuş... Canlandırmak için ne düşünüyorsunuz. Mesela gereksizler konusunda imtiyaz tanınacak mı? Birde neden ban yedim üye nickim neydi ufak bir denemeden sonra buldum.
Eğlence olsun diye ne güzel takılırdık.modlar eğlencemizi anlamamış olcakki bir bir yaramazlık yapanları banladı.

• Beğen
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ban yemiş biri olarak mesajınızı görmesem unutmuştum üye olduğumu hatırlattınız...
Bu arada bende androidli oldum. Buralar sessiz ve sakin olmuş... Canlandırmak için ne düşünüyorsunuz. Mesela gereksizler konusunda imtiyaz tanınacak mı? Birde neden ban yedim üye nickim neydi ufak bir denemeden sonra buldum.
Eğlence olsun diye ne güzel takılırdık.modlar eğlencemizi anlamamış olcakki bir bir yaramazlık yapanları banladı.
Forum kuralları açık şekilde belirtilmiş durumda. Küfür argo siyaset vb gibi konular ve nickler yasak. Banı açılan on binlerce üye var şuanda. Banı açılan üyeler arasından sıkıntı çıkaran olursa imtiyaz gösterilmeden tekrar banlanır. İyi niyetimizi suistimal etmemeye özen göstermeleri gerekiyor banı açılan üyelerin :)

• Beğen
Tepkiler: PALA.
Baydırman

Baydırman

Moderator
On binlerce üye. Çılgınca...

maviyesil1

maviyesil1

Üye
O günle bu gün arasında hiçbir şey değişmemiş. Mizahımı yine ciddiye alınıyor. Bende biliyorum. Başkasını küçük düşürecek mesaj yazıp gırgırına takıldım denmiceğini...

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Baydırman

Baydırman

Moderator
Tam sayıyı şimdi vermeyeyim ama ciddi anlamda geçmişten günümüze tüm üyeler için af geldi. Yani sayı bir hayli büyük :oke:
Sayı için demedim dostum sayının büyüklüğünün farkındayım. Çok sayıda üyenin banının açılmasını çılgınca buldum.

maviyesil1

maviyesil1

Üye
Maxicep ailesini eğlendiren güldüren AYKUT131 bani açıldımı?

eminde

eminde

Üye
Yine yeniden ...

• Beğen
TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Nerede o eski canlılık :hmmm

Baydırman

Baydırman