Eskilerden kim kaldı forumda

Sponsorlu Bağlantılar

71fatih

71fatih

Üye
    Konu Sahibi
Eskilerden kim kaldı forumda
Bi zamnlarin arin en canlı forumuydu buralar şimdi pek kimse yok gibi geldi bana

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Biz Üye Değilmiyiz :hmmm

furyzer0

furyzer0

Üye
Symbianın devrindeyken burası popülerdi ama ben daha küçüktüm sizin mesajları okurdum :D

Sent from mTalk

___kaptan___

___kaptan___

Üye
ah gençliğim ah somuru: bir zamanlar buralar gırgır şamata eğlence Hoş sohbet ile güzeldi ve eskilerin tadı bir başkaydı ama şimdiki üyeler de iyi haklarını yemeyelim :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet
phasan

phasan

Üye
ah gençliğim ah somuru: bir zamanlar buralar gırgır şamata eğlence Hoş sohbet ile güzeldi ve eskilerin tadı bir başkaydı ama şimdiki üyeler de iyi haklarını yemeyelim :tebessüm:
Cok uye kalmadı ben 6 yıl olmuş nede zaman geçiyo

• Beğen
___kaptan___

___kaptan___

Üye
Cok uye kalmadı ben 6 yıl olmuş nede zaman geçiyo
Aynen öyle beni bilen bilir garip ve ilginç olaylar bölümüne bi konu açardım 15-20kişiden aşağı cevap gelmezdi yani hatta hiç unutmam en çok online olma rekoru vardı ne günlerdi yaaa 2013 yılının mart ayında askere gittim o sıra son demlerini yaşıyordu forum eski üyeler ve dolu sohbetler bakımından :bilmm

• Beğen
Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
Birinde 38 saat online olmuştum vay be şimdiki gibi android filan o kadar yaygin degildi n73 n95 lerle opera miniden konu acardik forumu takip ederdik ne günlerdi

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___
phasan

phasan

Üye
Aynen öyle beni bilen bilir garip ve ilginç olaylar bölümüne bi konu açardım 15-20kişiden aşağı cevap gelmezdi yani hatta hiç unutmam en çok online olma rekoru vardı ne günlerdi yaaa 2013 yılının mart ayında askere gittim o sıra son demlerini yaşıyordu forum eski üyeler ve dolu sohbetler bakımından :bilmm
Eski tadı pek yok

Yusuf Saracen

Yusuf Saracen

Üye
2006 dan kalmayim bende symbian zamani cosardi buralar

Rygebin

Rygebin

Üye
İşte böyle de olmaz yaklaşık 1 senedir hep eskiyi yad eden konular görüyorum . Bende az çok yaşadım eskiyi sizler kadar olmasa da aktiflik problemleri görüyorum ama peki asıl soru şu eskiye Nasıl geri dönebilir o zamanlara nasıl dönülür gibi sorular daha çok önemli. Forum kültürü mü ölüyor yoksa insanlara çekici gelen şeyler mi? Bunu bilmek lazım.

Mehmet

Mehmet

Emekli Yönetici
sorun çok basit aslında o zamanlar facebook fazla yaygın değildi whatsapp twitter instagram hiç ortada bile yoktu insanlar maxicebi bir anlamda sosyal medya olarak kullanıyordu çoğu kişi symbianlı telefonlar kullanıyordu buda büyük bir kitleyi bir araya getiriyordu

Esendağlı

Esendağlı

Üye
sorun çok basit aslında o zamanlar facebook fazla yaygın değildi whatsapp twitter instagram hiç ortada bile yoktu insanlar maxicebi bir anlamda sosyal medya olarak kullanıyordu çoğu kişi symbianlı telefonlar kullanıyordu buda büyük bir kitleyi bir araya getiriyordu
Desene ios ve android çıktı forum bozuldu☺:)

• Beğen
Tepkiler: ___kaptan___ ve Mehmet
Rygebin

Rygebin

Üye
Yani sadece emektarları kaldı burada desenize :) . Neyse biz burada kalalım kafi :)

• Beğen
YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Symbian sonları geldim yakın bi abim saolsun eski değilim ama ilk geldiğim de harbi ortam iyiydi azda olsa muhabbet dönüyordu ozaman. :D

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

kezban yenge

kezban yenge

Üye
Bence forumun yeni uygulaması ile forum daha da canlanacaktır. Zira birkaç aydır tapatalk platformu kapalıydı.

LG-D802 ile uygulamasından gönderildi.

YENİÇeri1362

YENİÇeri1362

Üye
Bence forumun yeni uygulaması ile forum daha da canlanacaktır. Zira birkaç aydır tapatalk platformu kapalıydı.

LG-D802 ile uygulamasından gönderildi.
Aynen heryerdede mobil tarayıcı rahat olmuyordu şuan harbi rahat oldu 2 gündür memnunum hayırlısı ,daha çok senemiz var bu sitede geçirecek Allahın izniyle.

Rygebin

Rygebin

Üye
Aynen heryerdede mobil tarayıcı rahat olmuyordu şuan harbi rahat oldu 2 gündür memnunum hayırlısı ,daha çok senemiz var bu sitede geçirecek Allahın izniyle.

Evet bende uzun zamandır bu sebepten girmiyordum . Deneyeyim dedim girdi Yeni logo da konmuş tapatalk kısmına güzel olmuş :) . Sıkıntısı kalmamış.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Luck Star

Luck Star

Üye
2007'den beri buralardayım hesabı daha sonra açtım. Forumun tadı kaçtı artık. Sebebi de moderatörler.