Faturasız Eski Cepnet 100 Mb Zam Geldi

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce Vodafone cepneti ne zaman sonlandırır ?

• Kullanılan toplam oy
    15
phasan

phasan

Üye
Yeni abonelere kotu oldu pttcell

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
ben pttcel e uçtum o daha uyguna .ama şimdi siz de uçmayın yeni abonelere 65 kbps diyo o da bozdu
Vodafone'da 96 kbps olmasına rağmen insanı deli ediyor birde pttcell'e geçip 65kbps kullanırsak verem oluruz heralde. :D

phasan

phasan

Üye
Vodafone'da 96 kbps olmasına rağmen insanı deli ediyor birde pttcell'e geçip 65kbps kullanırsak verem oluruz heralde. :D
Eskıden pttcell 128 kbs idi simdi pttcell 3gb kullanım hakkı var sınırsız degıl

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Eskıden pttcell 128 kbs idi simdi pttcell 3gb kullanım hakkı var sınırsız degıl

İnsanların bir bahanesi vardı pttcell kullanmak için artık oda yok demek.Ben bu operatörleri anlamıyorum resmen kendi ayağına sıkıyorlar...

celilcemre

celilcemre

Üye
İyiki varsın symbian ip değiş 10 mb internet 1 yıldan fazladır kullanıyorum.

DalvikCache

DalvikCache

Üye
Pttcell 14lük tarifeyi yeni abonelere kapattı

phasan

phasan

Üye
Eskı 14 lük tarıfeyı kapattı uye alımına

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Cep neti kolay kolay bırakmam. Diğer öper-atörler de böyle bir kampanya yok. Hızı deli etsede çatır çatır webe giriyor, face twitter whatsapp ile sosyal medyada mesajlaşıp yazışıyorum.
Ancak yeni bir sınırsız ve yüksek hızlı paket sunarsa o zaman geçerim :-)

• Beğen
Tepkiler: tayfunerdogmus1
skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
Cep neti kolay kolay bırakmam. Diğer öper-atörler de böyle bir kampanya yok. Hızı deli etsede çatır çatır webe giriyor, face twitter whatsapp ile sosyal medyada mesajlaşıp yazışıyorum.
Ancak yeni bir sınırsız ve yüksek hızlı paket sunarsa o zaman geçerim :-)
Aynen cepnet bırakılmaz çünkü alternatif yok.Bendeki hız 10-11 kb arasında değişiyor birşey indirmediğim sürece yetiyor bana...

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic ve tayfunerdogmus1
celilcemre

celilcemre

Üye
arkadaşlar bende bırakmak istiyorum, ama 3 ayrı bağlantı pttcell de yok. Mecburum. N95 8gb 2g de 4 ayrı bağlantıya izin veriyordu. N8 vermiyor.

skylinegti

skylinegti

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende bırakmak istiyorum, ama 3 ayrı bağlantı pttcell de yok. Mecburum. N95 8gb 2g de 4 ayrı bağlantıya izin veriyordu. N8 vermiyor.

nokia n8 belle işletim sistemini kullandığı için olabilir...

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
Turkcell'de yeni bi paket var ona be demeli ?

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Hangi paketmiş bu? Kota dolunca 1 kpbs hıza düşen mi? Eğer oysa o hızla sayfaları 1 güne ancak açarsınız.

tayfunerdogmus1

tayfunerdogmus1

Üye
tanıdığım biri kullanıyo ve aldığı paket 2 gb 30 tl ye. 6-8 gb arası bişey kullandık yine de hız 300 KB/s civarında

Üst Alt