Eşe, sevgiliye alınabilecek en güzel hediyeler !!

Sponsorlu Bağlantılar

sensizim04

Üye
EN İYİSİ GÜZEL BİRTANE KOLYE ALALIM BİRDE GÜL
:hmmm

WitchKing

Üye
kendi yaptığım bi fotoğraf albümü ve cüzdan...

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
vay be ne kadar orjınal fikirler cıktı ne romantık milletimiz varmıs be =)

darq-life

Üye
arkadaşlar o resimli bardaklarıdan arıyorsanız her fotoğrafçıda yapyorlar ben sevgilime yaptırdım çok beğendi geçrekten çok güzel bi fikir birde içinde ikimizin resmi olan saat yaptrdım o da çok hoşuna gitti...

erkan_nwa

Üye
bence bi çerçeve alın ikizin fotosunu koyun içerisine ve arkasına bir gülüşün için bin sene daha yaşanır. nice senelere yazın... önemli olan hatırlamak

karax_07

Üye
Ben gerçek bir inci kolyesi aldım arkadaşlar... bir konserwe içerisinde deniz suyuyla muhafaza edilmiş istiritye ve açınca güzel parlak bir inci kolye ucu hoş bir kolye kutusu hangi bayan olursa olsun kesin hayran kalacaktır ve benim aşkımda hayran kaldı tabii tek bununla değil yanındada orjinal kuş tüyünden yapılmış gülde aldım çok güzel çok yumuşak SEVDİĞİNE GÜL DEMEYENLER GÜLÜN ÖMRÜ AZ DİYE SİZE ÖMÜRLÜK GÜL İŞTE GÜLÜNÜZ SEVGİNİZ SOLMASIN... hepsi 130 lira tuttu okadar maliyetlide değil ama size karşı oluşacak hayranlığı sevğisi paha biçilemez bizzat denedim şiddetle tavsiye ederim...

--------------- Ekleme ---------------

Ben gerçek bir inci kolyesi aldım arkadaşlar... bir konserwe içerisinde deniz suyuyla muhafaza edilmiş istiritye ve açınca güzel parlak bir inci kolye ucu hoş bir kolye kutusu hangi bayan olursa olsun kesin hayran kalacaktır ve benim aşkımda hayran kaldı tabii tek bununla değil yanındada orjinal kuş tüyünden yapılmış gülde aldım çok güzel çok yumuşak SEVDİĞİNE GÜL DEMEYENLER GÜLÜN ÖMRÜ AZ DİYE SİZE ÖMÜRLÜK GÜL İŞTE GÜLÜNÜZ SEVGİNİZ SOLMASIN... hepsi 130 lira tuttu okadar maliyetlide değil ama size karşı oluşacak hayranlığı sevğisi paha biçilemez bizzat denedim şiddetle tavsiye ederim...
haa bu masraflı diyorsanız herkesin yaşam standartı farklı tabi böyle bardak fln konusu geçmiş gidin resminden puzzle yaptırım :evet:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
arkadaşlar o resimli bardaklarıdan arıyorsanız her fotoğrafçıda yapyorlar ben sevgilime yaptırdım çok beğendi geçrekten çok güzel bi fikir birde içinde ikimizin resmi olan saat yaptrdım o da çok hoşuna gitti...
o bardagın modası da gecmedı mı daha herkes ona takmıs:allalla:

• Beğen
Tepkiler: 05kaptan05
Kingmortall

Kingmortall

Üye
bir adet gül ve kolye gzel olur bnce :)

samsam55

Üye
mrb arkadaşlar bakın size bi kaç hediye tipi belki pahada değersiz ama sevgilinize verdiğinizde çok hoş anılar yaşayacağınız şeyler.... :hmmm
BİRİNCİSİ:
öncelikle bir adet işlemeli küçük şirin bir sandık alıyoruz heryerde bulabilirsiniz sonra sandığın içine sığacak şekilde bir ayna kestiriyosunuz güzelce sandığın i.ine yerleştiriyosunuz kenarlarınıda süslemeyi unutmayın ama mutlaka sandık işlemeli güzel bişi olmalı.. sonra güzel bir hediye paketi yaptırıyoruz hediye bukadar.. he espiriye geline yaptırdığımız hediye paketinin üstüne şu notu yazdırıyoruz: BU SANDIĞIN İÇİNDE BENİM İÇİN DÜNYANIN EN DEĞERLİ HAZİNESİ VAR... sevgiliniz açınca aynada tabiki kendisini görecek bunu yaptım gayet hoş oluyor :) denemenizi tavsiye ederim

İKİNCİSİ:
bir A4 kağıdına sığacak şekilde 2 satır halinde SENİ SEVİYORUM yazıyoruz. sonra çıktısını alıyoruz ve siz nekadar dilerseniz okadar fotokopi çektiriyoruz ben 400 tane çektirmiştim :) sonra biraz iş size düşecek sevdiğinizin doğum günüyle ilgili yada bir yıldönümse o günün önemiyle ilgili ne bilim işte ne amaçla yaptırıyosak o güne özel kısa ve net bir şiir tadında düz yazı yazıoruz..bunlar bi kenarda duruyor..diğer malzemelerimiz kendinize ait bir vesikalık fotoğraf ve sevgiliniz ve sizi anlatan bir resim :) malzemelerimizi alıp kitap cildi yapan bir matbbaaya gidiyoruz seçtiğiniz resim kitabınızın ön sayfasına gelior vesikalık fotorafınız tıpkı profosyonel kitaplardaki gibi arka kapağın sol üst köşesine ve altında sizin öz geçmişiniz..içinede çektirdiğiniz o 400 sayfa çıktıları ikiye bölünmüş şekilde cilt yaptırıyosunuz kitap adınıda unutmayın çoook ama çok hoş bir hediye... NOT: sevgilkinize kitapta kaç sayfa seni seviyorum diye yazıor die sormayı unutmayın :)

ÜÇÜNCÜ:
bunuda hoş bişi olarak yazmak istedim.. öncelikle gidip şu madlen mi deniyor bayramlarda aldığımız 46 lık mı 50 lik mi ne o çikolatalardan alıyoruz..paketteki bütün çikolataların kenarlarından küçük bir ısırık alıp yerine koyuyoruz ama hepsinden sonra gidip onu hediye paketi yaptırıyoruz...hediye bukadar ewet esprisi nedir bunun dersek hediye paketinin üstüne yazacağımız not herşeyi bize anlatıyor notumuz da şöyle HEPSİNİN TADINA BAKTIM HİÇ BİRİ SENİN KADAR TATLI DEĞİL :d: hadi gösterin kendinizi sevdiğinizle nice mutlu yıldönümleri yaşamanız dileğiyle aklıma geldikçe paylaşım olucak arkadaşlar :bye2:

Emre-45

Emre-45

Üye
mrb arkadaşlar bakın size bi kaç hediye tipi belki pahada değersiz ama sevgilinize verdiğinizde çok hoş anılar yaşayacağınız şeyler.... :hmmm
BİRİNCİSİ:
öncelikle bir adet işlemeli küçük şirin bir sandık alıyoruz heryerde bulabilirsiniz sonra sandığın içine sığacak şekilde bir ayna kestiriyosunuz güzelce sandığın i.ine yerleştiriyosunuz kenarlarınıda süslemeyi unutmayın ama mutlaka sandık işlemeli güzel bişi olmalı.. sonra güzel bir hediye paketi yaptırıyoruz hediye bukadar.. he espiriye geline yaptırdığımız hediye paketinin üstüne şu notu yazdırıyoruz: BU SANDIĞIN İÇİNDE BENİM İÇİN DÜNYANIN EN DEĞERLİ HAZİNESİ VAR... sevgiliniz açınca aynada tabiki kendisini görecek bunu yaptım gayet hoş oluyor :) denemenizi tavsiye ederim

İKİNCİSİ:
bir A4 kağıdına sığacak şekilde 2 satır halinde SENİ SEVİYORUM yazıyoruz. sonra çıktısını alıyoruz ve siz nekadar dilerseniz okadar fotokopi çektiriyoruz ben 400 tane çektirmiştim :) sonra biraz iş size düşecek sevdiğinizin doğum günüyle ilgili yada bir yıldönümse o günün önemiyle ilgili ne bilim işte ne amaçla yaptırıyosak o güne özel kısa ve net bir şiir tadında düz yazı yazıoruz..bunlar bi kenarda duruyor..diğer malzemelerimiz kendinize ait bir vesikalık fotoğraf ve sevgiliniz ve sizi anlatan bir resim :) malzemelerimizi alıp kitap cildi yapan bir matbbaaya gidiyoruz seçtiğiniz resim kitabınızın ön sayfasına gelior vesikalık fotorafınız tıpkı profosyonel kitaplardaki gibi arka kapağın sol üst köşesine ve altında sizin öz geçmişiniz..içinede çektirdiğiniz o 400 sayfa çıktıları ikiye bölünmüş şekilde cilt yaptırıyosunuz kitap adınıda unutmayın çoook ama çok hoş bir hediye... NOT: sevgilkinize kitapta kaç sayfa seni seviyorum diye yazıor die sormayı unutmayın :)

ÜÇÜNCÜ:
bunuda hoş bişi olarak yazmak istedim.. öncelikle gidip şu madlen mi deniyor bayramlarda aldığımız 46 lık mı 50 lik mi ne o çikolatalardan alıyoruz..paketteki bütün çikolataların kenarlarından küçük bir ısırık alıp yerine koyuyoruz ama hepsinden sonra gidip onu hediye paketi yaptırıyoruz...hediye bukadar ewet esprisi nedir bunun dersek hediye paketinin üstüne yazacağımız not herşeyi bize anlatıyor notumuz da şöyle HEPSİNİN TADINA BAKTIM HİÇ BİRİ SENİN KADAR TATLI DEĞİL :d: hadi gösterin kendinizi sevdiğinizle nice mutlu yıldönümleri yaşamanız dileğiyle aklıma geldikçe paylaşım olucak arkadaşlar :bye2:
Bunlar çoook iyi :D

kralxxx

kralxxx

Üye
ben sevdiği sanatçının albümünü almıştım çok sevinmişti:sarıl:

sigara_icmek_öl

Üye
ben sevgililer gününde sevgilime söle bii hediye yaptırmıstım ufak bii cep defteri alın 10 sayfalı saglam bii defter daha sonra sevdiniz insanla cekinmis oldunun fotorafları alın ve fotorafcıda fotarafları kücültün vesikalıktan daha kücük yapıyolar ben 80-90 tane filan resim kücültmüstüm daha sonra resimleri o ufak defterin icine yapıstırın her resmin altına ufak bii iltifat yazmıstım sevgilim,askım,hayatım, bitanem gibi her resmin altına yazmıstım en son sayfayada onu sevdimi ve sevgililer gününü kutladımı yazmıstım cok begenmişti

server1451

Üye
bende şöyle bişe yapmıştım.ben baya şiir yazarım ve onun için yazdığım şiir sayısı en az 100 vardır gittim bi matbaya şunları basabilme gibi bi imkan varmı dedim ewt dedi bende kitaba ön kapak hazırladım arka kapak hazırladım sonra ön söz de iltifat yapmıştım hep onun arkasındaki sayfaya en güzel şiirimin arkasına kendi fotomu yapıştırmıştım ve diğer sayfalardada çaprazlama köşelerinde birer gül bulunan şiirlerim geliyordu kitabı elime aldığımda ben bile etkilenmiştim oda kitabı görünce önce roman filan sandı ondan sonra kitabı açınca bana sarılıp seni seviyorum dedi bence bu iyi bi fikir tabi şiir yazanlara ;)

deli kıss:)

Üye
yaaa su bardaın içine sıcak bişe konnca resim falan demişiniz onu nasıl bi yer yapar ki ya :S:S coook ltfnn

lady.m

Üye
Ya arkadaşlar bana bunların hicbiri yeteri kadar farklı ve orjinal gelmedi. Ben gecen sevgililer gununde sevgilime kalp bi kutu icinde gul yaprakları bi mektup ve resimlerimizi koymusdum. Bundan daha orjinal birsey lazım. Ne olur yardımcı olun çok acil.

zYnPbRs

Üye
ben de sevgilime çok güzel bi kutu çikolata almıştımm kalpli:) sonra hepsinin ucundan küçücük ısırdım ve çikolataların altına hiçbirinde senin tadını bulamadım yazmıştımm mutlulktan ağlamıştı ayy kıyamamm:)

--------------- Ekleme ---------------

onu fotoragçılar yapıor biliorum ben çok hoş

-Crazy Girl-

-Crazy Girl-

Üye
Bana hediye alıcak kişiş değerliyse benim için o zaten bana verilmiş en güzel hediyedir:D

8D,li

Üye
ok...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
denizde kumsalda bulabileceğiniz en güzel renkli taşları bulup, şekilli bir sepette yada ufak bir akvaryum yapıp vermek çekici ve kalıcı bir hatıra bence..

nacar125

Üye
şimdi yeni moda olan bi şey var küçük saksılarda canlı gül satılıyo bende nişanlıma ondan aldım gözleri yaşardı çiçekcilerdeki tek gül fiyatı 5 lira benim dediğim çiçek süper marketlerde satılıyo sadece 3,99 denemeye değer bence arkadaşlar
not: solmuyo tomurcuk ve yeni çiçekler veriyo :)

Üst Alt