Ersun Yanal Görevinden İstifa Etti

Sponsorlu Bağlantılar

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Ersun Yanal Görevinden İstifa Etti

Ersun Yanal, Anadolu Ajansı’na yaptığı yazılı açıklamada, Fenerbahçe Kulübü’nde çalıştığı süre boyunca teknik direktör olarak görev almaktan büyük onur duyduğunu belirterek, “Göreve geldiğim sezon takımımı şampiyon yapmış bir teknik adam olarak bugünkü koşullarda görevime devam etmem mümkün değildir” ifadesini kullandı.

Teknik direktörlüğü süresince kendisine destek veren Fenerbahçe taraftarına, yönetimine, medya ve spor kamuoyuna teşekkür eden Yanal, ülke futboluna her düzeyde katkıda bulunmaya devam edeceğini belirterek, “İlkeler, kazandığımız ve kazanacağımız paradan her zaman daha üstündür ve başarı için olmazsa olmaz koşuldur” diye görüşlerini aktardı.

-Keşke Alexi takımın başında görebilsek:blush:

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
görende avatardaki sensin sanır bilmesek yutturcan:kop:

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Yılmaz Vural gelsin :D

sasua42

sasua42

Üye
Alex gelse keşke
Yılmaz vuralin bir video su var takımı ağır yenilgi yaşıyor spiker diyor söyleyecekleriniz var mi diye yilmaz vural dyor tecavüz ettiler bize ya. :D

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Alex gelse keşke
Yılmaz vuralin bir video su var takımı ağır yenilgi yaşıyor spiker diyor söyleyecekleriniz var mi diye yilmaz vural dyor tecavüz ettiler bize ya. :D
Yılmaz hoca fenerbahçe sempatizanı da getireceklerini zannetmiyorum. Sanırım ismail kartalla yola devam edeceğiz ama bi karar verilmedi yarın açıklanıyor sanırım.

Hangi takımla anlaşırşam anlaşayım sözleşmemde "Fenerbahçe'den teklif gelirse ayrılırım " maddesi koyduruyorum.
-YILMAZ VURAL :ehe

• Beğen
Tepkiler: sasua42
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Egoist bey başta olduğu sürece Yılmaz Vural bu takıma gelemez.

• Beğen
Tepkiler: The SLayeR
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Yılmaz Vural Türkiye'nin en kaliteli teknik direktörlerindendir.

• Beğen
Tepkiler: bilaldemir34 ve Otroligt
Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Yılmaz hocanın hiç iyi bir takım çalıştırdığı olmamış. Trabzon,Bursa,Eskişehir gibi takımları çalıştırmış ama hepsi 2000 yılından önce 90 larda yani. Başarılı olabilir mi bilmiyorum ama şuanda gördüğüm kadarıyla ismail kartal ile devam edeceğiz.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Diyecek söz bulamıyorum.

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Diyecek söz bulamıyorum.
Dostum bunun hakkında kimi diyor aziz yıldırım ersun yanalı göndermek için bir bahane olarak gösterebilmek için ses kaydı aldı kimi diyor ersun hoca haketti. Ben hiç bir şey diyemeyeceğim aramızda tartışmanın kavganın yeri olmadığı bi yıl bu yıl. 4. yıldızı takacağımız yıl böyle sebeplerle taraftar birbirine düşmemeli.

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
çok iddialı oldu bu laf. bu yıl bjk ve tsde iddialı geliyor ayrıca
İddaalı olmazsan büyük olamazsın. Derbiye belki kaybederiz amacıyla çıkan takım gördün mü? Herkes canla başla çalışıp başarıyı hedefler.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum: Süper Kupa Galatasaray'ın. Şuan Fenerbahçe'de iç savaş var.

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum: Süper Kupa Galatasaray'ın. Şuan Fenerbahçe'de iç savaş var.
Belli olmaz dostum. Az önce toplantı sonlandı açıklama gelir en kısa zamanda. Dirk kuyt ve ismail kartal ile toplantı yapmış yönetim.

-India-

-India-

Üye

bu sezon lig daha önemli. süper kupa (olaysız geçer ise) eğlencelik bir maç olur ama gereksiz bi 4.yıldız isteği var 2 takımda da. sanki ilk 4. yıldızı alana 5i bedava veriyorlar. takımı oturtabilirse trabzon ligi alır bence

sasua42

sasua42

Üye
Yav ısmail kartal nedir getirin roberto carlosu fenerin teknik direktörlüğüne kupalara koşarız

Otroligt

Otroligt

Üye
    Konu Sahibi
Yav ısmail kartal nedir getirin roberto carlosu fenerin teknik direktörlüğüne kupalara koşarız
Pardon yanlış okumuşum :ehe. Bilemiyorum belki de riske atmak istemediler. Hiçbir fikrim yok

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
İsmail Kartal , çok yerinde bir tercih oldu .
Ersun Yanal var iken de takımı o çalıştırıyordu ... Hadi hayırlısı bakalım ... ;)

• Beğen
Tepkiler: Otroligt