Ermeniler Azerbaycan şarkısını çaldılar

 • 2 Mayıs 2011
 • 809 Okunma
 • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >
  Azerbaycan&#8217;ın sanatına da göz diken Ermeniler bir Azerbaycan şarkısını daha çaldılar. Bu kez hedef Azerbaycanlı Halk Sanatçısı Zülfiyye Hanbabayeva oldu.

  Şarkıcının uzun yıllardan beri ifa ettiği, sözleri ve müziği Azerbaycanlı popüler besteci Hüseyin Abdullayev&#8217;e ait "Sen bil ki" şarkısını şimdi Ermeni şarkıcı Armine Ogannisyan benimseyip söylüyor. Ermeni ifacısı "Siro Camp" adlandırdığı şarkıyı Ermeni pop müzik dalına ait olduğunu iddia ediyor. Bunu Zülfiyye Hanbabayeva&#8217;nın yakın çevresinden olan modacı Anar Ağakişiyev, Youtube" sitesine yerleştirilen videoyu görünce hemen Zülfiyye&#8217;yi arayarak Ermeni yüzsüz şarkıcının şarkıya klip bile çektirdiği haberini verdi. Ayrıca Hanbabayeva&#8217;nın yapımcısı Nigar da bunu doğruladı.

  Zülfiyye Hanbabayeva, "Modacı Anar bana ilk haber verdiğinde çok üzüldüm. O da çok telaşlı idi. Doğrusu, önce inanmadım. Ama sonra kendi gözlerimle gördüm ve tabii ki, kendimi kötü hissettim. Bu, Ermenilerin bir hırsızlığıdır. Şarkının tüm telif hakları besteci Hüseyin Abdullayev&#8217;e aittir. Ancak o şimdi Azerbaycan dışındadır. Geldiği zaman bu konuda gerekli önlemleri alacağız&#8221; diye sözlerine ekledi.​
   


  Yazan: backspace11
 2. Bende ne oluyor diye girdim konuya
   
 3. Olan sey az mi???

  Turk kolbastisini benimseyip oynasalar yine bunu soylicekmisin :allalla:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 02:14