Erkekler kadınların ilk aşkı, kadınlar erkeklerin son aşkı olmak isterler.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CEREN

CEREN

Üye
:kop::kop::kop:

taner kizgin

Üye
kızma ya harbiden----= TAKILIYORUM sana şaka şaka ok

taner kizgin

Üye
valla dogru soluyosun kacsam ii olacak ama valla kotu bi maksadım yok kızdırmak için yaptım neyse herkese iyi geceler ben kacar kenidnşze iyi bakın millet by by

iremm

iremm

Üye
konu brz karışık yaw :ehe çıkarlarımız doğrultusunda mı cvp versem :naughty: yoksa püfften mi :deal: :ehe

en iyisi; "kadınlar zor" varlıklar bahsettiğiniz olyda göreceli değişir yani kimi kadın son olmk ister kimisi ilk bazen ben bile kendimi anlamakta zorlanıyorum itiraf edeyim hassas narin ve de mükemmel bir yapımız var :naughty: :ehe

Salihyet

Salihyet

Üye
kanatlı konu örneği :pro: lütfen trübünlere oynamayalım.. diyar diyar gezmiş olabilirsin, ama mütevazilik, efendilik gibi kavramlar da türk ortamında uygulanması şart olan bi meseledir.. yani burda icraatlarını değil, düşüncelerini duymak isteriz.. :bigstar:

taner kizgin

Üye
kanatlı konu örneği :pro: lütfen trübünlere oynamayalım.. diyar diyar gezmiş olabilirsin, ama mütevazilik, efendilik gibi kavramlar da türk ortamında uygulanması şart olan bi meseledir.. yani burda icraatlarını değil, düşüncelerini duymak isteriz.. :bigstar:
ben zaten dusuncelerimi yazıyorum degerli aarkadaşım sadece kısa bir acıklama yaptım tabi anlamamışsın olabilir buna da eyvallah ayrca her ne kadr yurt dışında olsamda türk gelenek ve göreneklerini biliyorum unutmadım yinede hatırlattığın için teşekkür ederim:oke:

--------------- Ekleme ---------------

konu brz karışık yaw :ehe çıkarlarımız doğrultusunda mı cvp versem :naughty: yoksa püfften mi :deal: :ehe

en iyisi; "kadınlar zor" varlıklar bahsettiğiniz olyda göreceli değişir yani kimi kadın son olmk ister kimisi ilk bazen ben bile kendimi anlamakta zorlanıyorum itiraf edeyim hassas narin ve de mükemmel bir yapımız var :naughty: :ehe
irem hassas ve narin demişsin dogrudur ama mukemmellik konusu tartışmaya acık bi konu die düşünüyorum :bilmem:

canmir

canmir

Üye
--------------- Ekleme ---------------

irem hassas ve narin demişsin dogrudur ama mukemmellik konusu tartışmaya acık bi konu die düşünüyorum :bilmem:[/quote]
sonuna kadar haklısın çok doğru bencede kadınların ne kadar mükemmel oldukları tartışılır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt