ErKeK Olmanın Dayanılmaz Keyfi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kpln04

kpln04

Üye
biz neymişiz be:naughty:

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
:cool:cool(h)(h)

jeosalih

jeosalih

Üye

sana hiç bir şekilde katılmıyorum çünkü ben eve gelince eşime yardım ediyorum eşimide seviyorum o çalışma işinede gelince sadece şunu belirtmek istedim bayanların çalışmak gibi bir zorunluluğu yok (ev hariç)
Şeref abi. Yazımda kadınlar dışarda çalışıyor veya çalışmak zorunda demiyorum. Öyle bi anlam çıkıyorsa yanlış anlaşılmışım. Çok güzel sen eşine yardım edebiliyorsan. Yazıyı ferdi değil genel düşün. Bende evliyim çoçuğum var. Sence kaç kişiyiz işten geldikten sonra eşine ilgi gösterip onunla konuşan dışarı çıkaran?

Bluetoooth

Bluetoooth

Üye
"Çişinle İtalyanca " Seni Seviyorum " yazabilecek kadar kabiliyetlisindir." anaa bu doğruymuş :D

Larismus

Larismus

Üye
"Bu göbek değil sevgilim, aşk halkası.."iyiymiş :kop::kop:

Mert

Mert

Üye
Çeyiz hazırlama derdi yok:D Yediğin önünde yemediğin arkanda:D

omerynd

omerynd

Üye
valla Çok şükür ki Erkeğim hiçbir sıkıntım yok keyfim yerinde...

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
12. Madde senin hemşerin avrupa yakasında hiçte öyle yapmıyor ne kadar gereksiz eşya varsa adamın çantasında :kıskıs:

Astrosman

Astrosman

Üye
9. Madde iyi 17. Madde ne anlama geliyor :ehe

greenmile

greenmile

Üye
Kadın çok fazla erkekle birlikte olursa adı kötü olarak anılır.Ama erkek her gece başka kızla gezerse adı Playboy'a çıkar :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
Erkek olmanın da kadın olmanın da zor yanları var.
20'li yaşlara gelince,kendi ayaklarının üzerinde durman gerek oluyor.
Bayandır,evde oturur yada ders çalışır olmuyor.Yeri geliyor o yaşlar da bile çalışması gereken oluyor.
Haddinden fazla yorucu geçen bir zaman da ne erkek olmak güzeldir nede bayan olmak.
Hayat zor...

'Lorelai

'Lorelai

Üye
Sırf şu erkekliğin avantajlarından dolayı hep erkek olmak istemişimdir :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt