Duyuruyu Kapat

» Erkeği Elde Tutmanın Yolları !!!

 • 23 Ağustos 2009
 • 37974 Okunma
 • 31 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. < Resmi açmak için tıklayın >

  Sonunda onu kendinize körkütük aşık ettiniz. Mükemmel bir çift olduğunuzu düşünüyor, her yerde mutluluk pozları veriyor, bu aşkın yıllarca ilk günkü heyecanıyla sürmesini istiyorsunuz. İşte, hayatınızın erkeğinin sonsuza kadar size aşık kalmasını sağlayacak 4 neden.

  AKINTIYA BIRAKIN

  Bir ilişkide ne kadar vıdı vıdıcı olursanız, kaybetmeye o kadar mahkum olursunuz. Çünkü erkekler olayların üzerine giden, pireyi deve yapan, söz düellosuna giren kadınlardan nefret eder. Onlar sığınacakları bir liman arar, dalgalı ve hırçın bir deniz değil. Her ilişkide bir takım sorunlar yaşanabilir. Önemli olan sorunların üstesinden yıkıcı değil yapıcı olarak gelmektir. Mantıklı tutumunuz, size olan aşkının daha da güçlenmesini sağlayacaktır.

  MUHABBET KADINI
  Sevgilinizle en son ne zaman bir futbol maçına gidip tribünlerde birlikte avazınız çıktığı kadar bağırdınız? Ya da bir birahanede karşılıklı kafaları çekmenin keyfini yaşadınız? Erkeler kendilerini daima şaşırtan, bazen erkek arkadaşı, zaman zaman sırdaşı ve yatakta da onu doruğa çıkaracak bir kadına sonsuz kadar aşık olmak için yanıp tutuşur. Bir erkeği kendine aşık etmek hiç de zor değildir. Ama önemli olan onu aynı aşkla kendine bağlayabilmektir.

  ONU RAHAT BIRAKIN
  Bir ilişkide biz kadınların en büyük hatası, karşımızdaki erkeğin benliğini ele geçirip, tüm kontrolü sağlamaya çalışmaktır. Biz istemediğimiz için zevklerinden, hobilerinden vazgeçsin isteriz. Arkadaşlarıyla buluşmasın, o karate filmini de görmeyiversin diye düşünürüz. Oysa erkekler, kişiliklerinden ödün vereceklerini düşündükleri bir ilişkiyi asla sürdürmezler. Bencilliklerinizin onu ve ilişkinizi yıpratmaması için, ona kendisi olabilme fırsatı vermelisiniz. Onun hayatına müdahale etmeye hiç hakkınız yok.

  SİZDE ÇABA GÖSTERİN

  Eğer, hayatınızın erkeğinin size aşık kalmasını istiyorsanız, bu aşkın alevini sürekli taze tutmanız gerekir. Üstelik bunu sadece ondan beklemek sizin ateşinizi alevler. Peki ya onunki ne olacak? Şimdi küçük ve şımarık bir kız olmayı bir kenara bırakın. Cebine aşk sözcükleri yazılı minik mesajlar bırakın, izlemeyi çok istediği bir filme bilet alın, onun için sürpriz bir doğum günü partisi organize edin. Böylece hem ilişkinizde ilk günkü heyecanı ikiniz de yaşayacak, hem de aşkınızın boyutu daha da büyüyecektir.
   


  Yazan: Sidretül Münteha
 2. bu bölüme daha önce girmemiştim :ehe enteresan şeyler sizin için :ehe
   

 3. Aynen! :ehe
   
 4. doğru o yazının hepsi:D
   
 5. Hee Sizz Çok Biliyosunuz :ehe
   
 6. kadınlar sonunda erkeği çözdü teoride, bide bunu pratige dökmek gerek
   
 7. Bu Hep Böyleydi Erol :)
   
 8. evet hep teorideydi dimi :)
   
 9. Konumu Böyleydi :)
   
 10. Okusunlarda birşeyler öğrensin kızlar :ehe:ehe
   
 11. Bilen Biliyo Sen Dert Yapma :)
   
 12. yarabbi nedir bu biz erkeklerin bu kadınlardan çektiği bakın ordaki yazı bizim hislerimize tercüman olmuş evet ya rahat bırakın erkeği.......:islik
   
 13. Asıl Biz Erkeklerden Çekiyoruz :ss
  Şuna Bak Kendini Beğenmiş Seni :)
  Zaten Rahat Bırakıla Bırakıla Böyle Olmuşsunuz :)
   
 14. Bak 1 paragrafta erkeği mutlu edicek şeyleri bulabiliyorsunuz
  Ama bayanlar böyle değil kullanma klavuzu diye tabir edilen birşey yok bizde :hmmm :ehe
   
 15. ne yaparsan yap erkekleri bunlarla elinde tutamazsın, o isterse yorulduysa o daldan bu daldan yanında kalır yoksa zor be
   
 16. Bılıyorum Emınecım ;)
   
 17. elinde olup kendi isteğiyle bırakan gerizekalılarda var
   
 18. :) Ellaam Kanks Sakin
   
 19. tamam kanks
   
Yüklüyor...
17/10/2017 - 23:20