ENZ111

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

doukan1989

Üye
Originally posted by metintekin@Jul 2 2005, 03:21 PM
geçen hafta otobandan yazlığagiderken yanımdan porshe 911 turbo - bmw m6 kapışıyodu.Süperdi wallaaaa.

Adamlar uçak gibi gidiyodu. 10 sanide yok oldular :)
[post=101693]Quoted post[/post]​
m6 ezer duz yolda limitsizse ;;) :artı:

metintekin

Üye
ikiside kafa kafaya gidiyodu .!!!

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Bende dün Eskişehir'de Porsche 911 gördüm.Adam virajlara falan kayarak giriyor yaw. :ah:

aTTra

Üye
Originally posted by Gokhan43@Jul 2 2005, 05:44 PM
Bende dün Eskişehir'de Porsche 911 gördüm.Adam virajlara falan kayarak giriyor yaw. :ah:
[post=101813]Quoted post[/post]​

Aynen bende gördüm o 911'i. Siyah renk birde Gri'si var ikiside 34 plaka. Adam harbiden arabayı güzel kullanıyordu, yoksa arabanın iyi olmasından mı kaynaklanıyordu? :P

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Benim gördüğüm Gri olanıydı.

Tabi bizim de öyle arabamız olsa biz de öyle kullanırız.. :ehe:

MiCoX

Üye
GüzeL aRaBa..

FrontmaN

FrontmaN

Üye
bana versinler modifiyeli ford mustang gt yi ferrai merrari tanımam tur bindiririm :scooter:

keano

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by endoplazmix_550@Jul 3 2005, 03:44 AM
bana versinler modifiyeli ford mustang gt yi ferrai merrari tanımam tur bindiririm :scooter:
[post=102169]Quoted post[/post]​
aferin sana....ama bi pistte tur bindirebilceeni zannetmiyom...duzde belki..

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
Originally posted by keano+Jul 3 2005, 03:42 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Jul 3 2005, 03:42 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-endoplazmix_550@Jul 3 2005, 03:44 AM
[post=102320]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

:lol2:

doukan1989

Üye
Originally posted by endoplazmix_550@Jul 3 2005, 03:44 AM
hersey beygirgucu deildir. Ferrarinin ayarladii beygir/kilo orani mukemmel seviyelerde. O yusden biraz zor gecersin

psycho potter

Üye
adam almış ferrariyi oohh vallaa bizm su ana kadar binebildiimiz en ii araba cayenne darısı bizm başımıza

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by keano+Jul 3 2005, 03:42 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(keano &#064; Jul 3 2005, 03:42 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-endoplazmix_550@Jul 3 2005, 03:44 AM
[post=102320]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

normal alanda ferrariyi solda 260 lan geçerim ama pistte bizim ford mustang biraz yanında takoz kalır :rolleyes: :artı:

hidayet

hidayet

Üye
geçende benim önümden bir araba geçti fişek gibi markasını anlayamadım :wacko:
insanı şaşkına döndürür ama öğrendimki ferrrrrrari imiş ferraride neymiş bee :wacko:

FrontmaN

FrontmaN

Üye
sen de ferrarinin gazabına uğrayanlardansın herhalde :D

hidayet

hidayet

Üye
evet yönümü şaşırdım :artı:

vormound

Üye
arkadaşlar ferrari diyip geçmeyelim resimdeki enzo ferrari 0 - 100 arasın 3.6 sanıyede ulasıyor... kalkıştan 10 saniye sonra 200 km ye ulaşıyor ve 600 metre yol almış oluyor... yane sız cıcı arabalarınızın kontagını cevırene kadar ferrarıyı alan kopruyu gecer... :D

;)

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Originally posted by vormound@Jul 6 2005, 07:20 PM
arkadaşlar ferrari diyip geçmeyelim resimdeki enzo ferrari 0 - 100 arasın 3.6 sanıyede ulasıyor... kalkıştan 10 saniye sonra 200 km ye ulaşıyor ve 600 metre yol almış oluyor... yane sız cıcı arabalarınızın kontagını cevırene kadar ferrarıyı alan kopruyu gecer... :D

;)
[post=104544]Quoted post[/post]​

uçak mı bu mubarek :cool:

folter

Üye
ferrrari değildir o bahsedilen gs dan kaçan riberiydir. yani (ferraribery) uehuehueh adam öle bi gittiki fransaya kimse görmedi :)

doukan1989

Üye
;;) ;;) ;;)

Legend_Come_Back

Üye
Originally posted by folter@Jul 7 2005, 01:57 PM
ferrrari değildir o bahsedilen gs dan kaçan riberiydir. yani (ferraribery) uehuehueh adam öle bi gittiki fransaya kimse görmedi :)
[post=104892]Quoted post[/post]​

:lol2: ;;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...