Enot Mid1 Google Play Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Enot Mid1 Google Play Yükleme
Elimde dayımın gönderdiği Enot Mid 1 tablet mevcut özellik olarak yok yok ama donanım olarak yok çok :blink:

gps usb (normal) mini usb hdmı arm 800 mhz işlemci 256 mb ddr2 sd ram var ama android 2.1 update 1 yüklü android market var sadece birde SlideMe mevcut buna nasıl google play yükleyebilirim :dry:

normalde netten apk sını indir diyorlar da apk lar çalışmıyor dosya ayıklama hatası gibi hatalar veriyor güncelleme yapmıyor market için nasıl olacak :karisti:

Son düzenleme:

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Elimde dayımın gönderdiği Enot Mid 1 tablet mevcut özellik olarak yok yok ama donanım olarak yok çok :blink:

gps usb (normal) mini usb hdmı arm 800 mhz işlemci 256 mb ddr2 sd ram var ama android 2.1 update 1 yüklü android market var sadece birde SlideMe mevcut buna nasıl google play yükleyebilirim :dry:

normalde netten apk sını indir diyorlar da apk lar çalışmıyor dosya ayıklama hatası gibi hatalar veriyor güncelleme yapmıyor market için nasıl olacak :karisti:
Yazılım yüklemek gerek. Format at yada eğer oluyorsa

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
bendeki tabletin çalışma sorunu yok google markette uygulamada var yükleniyor ama kısıtlı ayrıca edindiğim bilgiye göre google playe store için 2.2 ve üstü sürüm gerekirken bende 2.1 update 1 mevcut :)

ENOT MID 1 android 2.2 rom ve yükleme talimatı olsa sorun çözülecek gibi :)

Tablet 7" ve yeşil ledli :)

silivriserdar

silivriserdar

Üye
bendeki tabletin çalışma sorunu yok google markette uygulamada var yükleniyor ama kısıtlı ayrıca edindiğim bilgiye göre google playe store için 2.2 ve üstü sürüm gerekirken bende 2.1 update 1 mevcut :)

ENOT MID 1 android 2.2 rom ve yükleme talimatı olsa sorun çözülecek gibi :)

Tablet 7" ve yeşil ledli :)

Tabletin içini açıp ana kartın Üzerindeki yazılara bakıp yazılım aramak Lazım.

franklinda

franklinda

Üye
    Konu Sahibi
Tableti adam ettim tek sorun 2.1 de netten video açmıyor birde google hesabının şifresini de bilmiyorum hadi format attım gitti daha eski bir sürüme naapcam al başına iş bu tablette google hesabı ekleme ekranida açılmıyor tıklayınca buna göre 2.1 uygulamaları istiyorum flash player 10.1 yüklü uc browser 10.xx sürümü var :)

Üst Alt