Encode Pro (Kodlama) (3.5) Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
Encode Pro (Kodlama) (3.5) Türkçe
ENCODE

Encode javascript, html ve css kodları öğreten kullanışlı bir kodlama uygulamasıdır. O kadar çok vardır ki insan bunları aklında tutamaz haliyle. Bu uygulama öyle örneklerle öğretmektedir ki kodlar aklınızda kalacaktır.
Türkçeye çevirilirken eklenenler:
  • Bütün yazılar türkçeye çevrildi. (Bazı istisnalar hariç.)
  • Html kodlamalarda hikayeler türkçeye çevrildi ve kamu spotu tarzı yazılar eklendi. :D
  • Bazı kodlamalarda hayvanlar konuşturuldu.

Bir beğeniyi ve yorumu çok görmeyin. Bir aydan fazla bir emek bulunmaktadır. Yeni çevirilerle karşınızda olacağım. Hatam için kusura bakmayın ilk başta issuu çevirimi paylaşmışım şimdi linki güncelledim.
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: denizci35, HsnCnKly, sumengen ve 3 diğerleri

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: tommm2434
rear2011

rear2011

Üye
Emeğinize sağlık yeni nesil tüm telefonlarda çalışan güncel Türkçeleştirme uygulaması üzerinde bir çalışma yapabipirmisiniz? Teşekkürler.

• Beğen
tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
Emeğinize sağlık yeni nesil tüm telefonlarda çalışan güncel Türkçeleştirme uygulaması üzerinde bir çalışma yapabipirmisiniz? Teşekkürler.
nasıl türkçeleştirme kullanışlı gördüğüm uyuglamaları çevirmeye çalışıyorum tabi google translate den yardım alarak.

rear2011

rear2011

Üye
nasıl türkçeleştirme kullanışlı gördüğüm uyuglamaları çevirmeye çalışıyorum tabi google translate den yardım alarak.
Cepte kullanılan yeni bir uygulama otomatik çeviri yapan plugun entegreli olabilir.

• Beğen
tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
Cepte kullanılan yeni bir uygulama otomatik çeviri yapan plugun entegreli olabilir.
aslında güzel olabilir her çeviriyi yapan internet sisteminden sunuculara kaydedilecek ve bu şekilde sözlük mantığında büyüyecek. Uygulama oluşturmaktan sıkılıyorum. Hemen bırakıyorum keşke bu dediğim olabilse...

• Beğen
Tepkiler: rear2011
cepadresim

cepadresim

Üye
MT Manager uygulamasına da hemen hem bütün avrupa dilleri var ve çeviriyor ne yazıkki türkçe desteği yok bu uygulamayı yazan kişi veya kurum her ne ise buraya ulaşılamazmı türkçe çeviri dilinide eklenmesi için?. Güzel uygulama.

tommm2434

tommm2434

Üye
    Konu Sahibi
MT Manager uygulamasına da hemen hem bütün avrupa dilleri var ve çeviriyor ne yazıkki türkçe desteği yok bu uygulamayı yazan kişi veya kurum her ne ise buraya ulaşılamazmı türkçe çeviri dilinide eklenmesi için?. Güzel uygulama.
Bilmiyorum. Hiç denemedim. Forumda bir iki kişi denemişti ama iyi sonuç alamamıştı galiba.

• Beğen
Tepkiler: cepadresim
rear2011

rear2011

Üye
aslında güzel olabilir her çeviriyi yapan internet sisteminden sunuculara kaydedilecek ve bu şekilde sözlük mantığında büyüyecek. Uygulama oluşturmaktan sıkılıyorum. Hemen bırakıyorum keşke bu dediğim olabilse...
Bu konu üzerinde iyi bir çalışma yapılırsa Türkçe'ye büyük bir katkı olur.

• Beğen