En Son Nezaman Kitap Okudunuz Ve Yazarı Ve Adı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
impavidus

impavidus

Üye
Knut Hamsun - Açlık

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
lise birde okumuşdum 2 sene olduuuuu

mAd_girL

mAd_girL

Üye
ayşe kulin- bir gün

Yazar Ayşe Kulin, Bir Gün'de herkesin payına düşmüş bir kabusun öyküsünü ele alıyor. Güneydoğu'da yaşananlar iki kadının penceresinden olduğu kadar, iki tarafın, iki yaşamın, iki ucun da yaşamından kesitlerle göz önüne seriliyor.
Uzun yılların öyküsüyle bir gün içinde hesaplaşmak zordur kuşkusuz, bir gün belki yetersiz bir zaman. Ama bir gün bir başlangıç olabilir. Bir Gün, bu başlangıcın arandığı bir roman.

----------------------
şiddetle tavsiye ederim bu kadının kitaplarını

iceboy

iceboy

Üye
Hehe, gene bir Stephen King koleksiyonundan okuyorum.

Su anda okudugum Kujo adli bir kitap. Son okudugum ise; yine Stephen King'den, Gece Yarisini Dort Gece idi.

Hayraniyijm bu adamin ya!!!

slayer

Üye
"Cerrah"
"tess gerritsen"
"korku romanı... Yazar eski bir cerraf olduğundan, fazla girmiş işin dotorculuk tarafına... Romanda tecavüze uğramış kadınları, evlerinde, bağlanılarak, rahimlerini çıkarmak süretiyle zevk yaşayan bir Psiko'nun ve bu tür bir olaydan kurtulan bir doktorun arasındaki olayları ve işin içine giren dediktifler.... uff okuyun görün... Kitabın kazandırdığı 2 sey var... 1-) nasıl Psiko olunur.... 2-) tecavüze uğprasmış kadın psikolojisinin nasıl olur...

FrontmaN

FrontmaN

Üye
Biraz önce : Konuşyukça batıyoruz'u okudum. Yazarı, David Sitebel

mAd_girL

mAd_girL

Üye
Gazeteci ve araştırmacı Soner Yalçın'dan çarpıcı bir araştırma Teşkilat'ın İki Silahşoru. Meşrutiyet'in silahşoru dede Yakub Cemil ve torunu Cumhuriyet'in silahşoru 'Yakub Cemil'in iç içe geçmiş yaşadıklarını bulacaksınız bu çalışmada. Devlet adına çalışan iki farklı kuşaktan ve aynı aileden gelen iki ajanın siyasi tarihimizle çakışan yaşam serüvenlerini bir nefeste okuyacaksınız.

irun

irun

Üye
İhanet Noktası - Don Brown
Melekler ve Şeytanlar' ınada yeni başladım

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi
Metin UCA
Yes yerine orrayt demek caizmidir hocam?

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi

Tafsiye ederim

elf_

elf_

Üye
ayşe kulin köprü

hades33333

hades33333

Üye
daha dün bitti Sabahattin Ali - Kuyucaklı Yusuf :spr tavsiye ederim zaten çoğu kişi biliyodur kitabı...

jöly

Üye
en son Sezen Aksu'nun Eksik Şiir adlı kitabını okudum...:spr

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi

all eyes on me

Üye
çok var ama adını hatırladığım simyacı:paulo coelho, türkçenin sırları:nihat sami banarlı.3-5 tane daha var

ukalaboy

ukalaboy

Üye
    Konu Sahibi

omayra

Üye
Prof.Dr.Mehmet C. Öz, Prof.Dr.Michael F.Roizen
SİZ - Genç Kalın

Hala okumaktayım, tavsiye ederim

Dwyane_Wade

Üye
harry potter ve ölüm yadigarları yazan:j k rowling

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt